Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 08. 2019
Borinská, Nitra
Predám zdravé zrubové bývanie v Nitre.
199 990 €

Predám zdravé zrubové bývanie v Nitre.

199 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 128 m2
  Zast. plocha: 64 m2
  Plocha pozemku: 467 m2
 • Cena za m2: 1 562,42 €/m²
  ID inzerátu: 3724910
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený zrubový dom v Nitre v kľudnom a tichom prostredí od renomovanej firmy Zruby Polhora. Plocha: úžitková 128m2, zastavaná 64m2, pozemku 467m2 - šírka 23m a dĺžka 20m, pivnice 16m2, terasa 16m2 s otvárateľnými dverami zarovno podlahy. V spálni je veľký šatník, kde je možnosť dorobiť strešné okno a vytvoriť ďalšiu izbu. Podlaha: plávajúca, dlažba. Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák.Stav objektu: novostavba. Konštrukcia objektu: drevená - gulatina zo zimnej ťažby, priemer 35-40cm . Kúrenie: podlahové, príprava na peletový krb ako alternatíva vykurovania. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami. Sedlová strecha s podkrovím, pochôdzna 40m2.Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Kamenitá súkromná prístupová cesta - slepá ulička s podielom na ceste. Čiastočné podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu na pešo 5 minút. Cena 199 990 €. Pri rýchlom a serióznom jednaní dohoda na cene možná.

Prečo zrub? 

Najčastejší dôvod, prečo ľudia volia zruby, je ten estetický. Zrub proste a jednoducho skvele vyzerá, jeho dizajn je nadčasový a z módy pravdepodobne nikdy nevyjde. Ďalším pozitívom je klíma v dome, interiéry hŕbu rokov krásne vonia po dreve a nehrozí tu plesne, pretože je v dome oveľa menej mokrých procesov. Zruby sa izolujú prírodnými materiálmi, ako napríklad ovčia vlna, ale i napríklad konope alebo ľan. Nie je vôbec potrebné sa týchto materiálov báť, sú rokmi odskúšané a ich izolačné vlastnosti sú porovnateľné s minerálnou vlnou alebo polystyrénom (tepelná vodivosť konope a vlny je skvelých 0,040 W / (m.K)). Konope je difúzna, nehrozí tu plesne, alergie ani škodcami. Z toho vyplýva ďalší bonus zrubov, a to jeho difúznosť. Dom “dýcha”, čo je neporovnateľne zdravšie ako zle urobené polystyrénom zakonzervované domy. Preto sa odporúča ľuďom a hlavne deťom s alergiami a poruchami dýchania.

V prípade záujmu kontaktujte makléra 0905616173.Financovanie kúpy:  možnosť kúpiť aj na HU. HU Vám sprostredkujeme v rámci balíka služieb grátis.

Poradenstvo, ktoré Vám ušetrí čas, nechodíte po bankách, ponuky zo všetkých BÁNK Vám predložíme na porovnanie - analýza podmienok v jednotlivých bankách.

pozrite: www.finprofitgroup.sk
FinProfit GROUP,s.r.o. poskytuje služby:

Sprostredkovanie v oblasti osobných  financií,    investícií,    úverov,    poistenia. 

Poskytovanie realitných   služieb. KÚPA-PREDAJ-PRENÁJOM nehnuteľností.

Využite privátne služby v oblasti životného a neživotného poistenia, investícií, úverov či dôchodkového sporenia.Spoločnosť poskytuje služby: efektívny marketing Vašej nehnuteľnosti usmernenie v prípade nehnuteľnosti na predaj (homestaging) profesionálne nafotenie nehnuteľnosti zabezpečenie výpisu listu vlastníctva z katastra nehnuteľností (príp. fotokópie z katastrálnej mapy) osobná účasť makléra pri obhliadkach nehnuteľnosti osobná účasť pri rokovaniach so záujemcom o kúpu zabezpečenie návrhov zmlúv a dokumentov v spolupráci s advokátskou kanceláriou osobná účasť pri podpise dokumentov osobná účasť makléra pri finančných operáciách odovzdanie dokumentov do katastra nehnuteľností zabezpečenie výpisu listu vlastníctva s plombou (na základe plnej moci vlastníka) asistencia pri odovzdávaní nehnuteľnosti asistencia pri prehlásení médií z predávajúceho na kupujúceho • Znalosti – neustále sa vzdelávame aby ste sa na naše rady mohli spoľahnúť • Vzťahy – považujeme vás za súčasť procesu a preto sme s vami celý čas v úzkom kontakte • Profesionalita – vážime si našich klientov a usilujeme o ich 100% spokojnosť v celom procese Sme riadnym členom SORA (Slovenská realitná akadémia), riadime sa jej etickým kódexom a pokynmi. Naši realitní makléri sú certifikovaní SORA.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý

Nehnuteľnosť na mape

Ivan Zaujec, Mgr. FinProfit REAL
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Chrenovská 14
949 01 Nitra
Ivan Zaujec, Mgr.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo