Rozsiahly pozemok nad obcou Chtelnica
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 02. 12. 2020
Chtelnica
Rozsiahly pozemok nad obcou Chtelnica
35 000 €

Rozsiahly pozemok nad obcou Chtelnica

35 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Orná pôda
  • Plocha pozemku: 5940 m2
  • Cena za m2: 5,89 €/m²
    ID inzerátu: 3725253
Slnečný rozsiahly pozemok na Chtelnických kopcoch s krásnym výhľadom na široké okolie len u nás.
Pozemok je rozdelený na dve časti, prvá časť je oplotená, rovinatá, so závlahovým systémom o rozmere 940 m2, druhá časť je mierne svahovitá, neoplotená o rozmere 5000 m2. Šírka na začiatku je 11 m, na konci 31 m a dĺžka je 290 m. Nachádza sa tu studňa napojená priamo z vodnej nádrže, dve unimobunky aj ovocné stomy. Pozemok je vhodný na pestovanie zeleniny, stromov, ale aj na chov zvierat. Prostredie v ktorom sa nachádza ponúka nádherný výhľad na široké okolie, nájdete tu kľud aj priestor na oddych a relax.
Obec Chtelnica má výbornú vybavenosť, nachádza sa tu: OÚ, Pošta, zdravotné stredisko, kde nájdeme všeobecného, detského aj zubného lekára, lekáreň, ZŠ 1. aj 2. stupeň, potraviny, rôzne predajne, reštauračné zariadenie, pohostinstvo, ihriská ako je napríklad detské, futbalové, ľadové, multifunkčné, aj tenisové, funguje tu autobusová doprava do Piešťan 20 km, do Trnavy 23 km, do Brezovej pod Bradlom 23 km a do Bratislavy 81 km.
Chtelnica je známa svojou dominantnou kultúrnou pamiatkou – Kaštieľ, jeho krásna záhrada aj rybník, ktorý dýcha históriou už od 16. storočia. Dnes slúžia pivničné priestory ako regionálne múzeum na dokumentáciu a prezentáciu dejín mestečka Chtelnica a jeho okolia, v minulosti slúžili na uskladnenie veľkého množstva vín a k týmto priestorom sa viaže povesť o mladej kontese, ktorú tu stihol smutný osud. Kaštieľ je turistickým lákadlom aj vďaka Malokarpatskej galérii, kde môžu svoje diela vystaviť fotografi, sochári, maliari aj rezbári a zaujímavá je aj kaplnka ukrižovania. Turisti aj cykloturisti si prídu na svoje, okolie je bohaté na trasy rôznej náročnosti. Rybárčiť, relaxovať, prechádzať, stanovať či opekať je možné na Chtelnickej priehrade, ktorá je obklopená lesným prostredím. Chtelnica a jej okolie pôsobí kľudným, romantickým dojmom, ak máte blízko k prírode je táto obec vhodná práve pre Vás.

Voda: Áno
Kanalizácia: Nie
Plyn: Nie
Elektrina: Nie
Umiestnenie pozemku: Extravilán
Funkčné využitie: ÚP nevydaný
Terén pozemku: Rovinatý
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu