Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Galbavého, Bratislava IV - Dúbravka
Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v príjemnej a tichej lokalite Dúbravky
87 000 €

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt v príjemnej a tichej lokalite Dúbravky

87 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 1 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 36 m2
  • Cena za m2: 2 416,67 €/m²
    ID inzerátu: 3726412
Ponúkame na predaj 1 izbový kompletne zrekonštruovaný byt na Galbavého ulici v panelovom bytovom dome s výťahom, nachádza sa na 12 poschodí. Výťahy sú celkovo tri. Spoločné priestory sú v nadštandardnom stave.

Byt pozostáva zo vstupnej predsiene, obývačky, kuchyne, kúpeľne a WC. Celková úžitková plocha bytu je 36 m2.

Byt prešiel rekonštrukciou približne 12 rokov dozadu. (Okrem vane a umývadla v kúpeľni.) Kedy bola menená aj elektrina a stúpačky. Vo vstupnej predsieni a v obývačke je drevená podlaha, v kuchyni a kúpeľni je dlažba. V obývačke je obývacia stena, jedálenský stôl, stoličky, skrinka. Hlavná izba je taktiež na novo vymaľovaná mesiac dozadu. V kuchyni je kuchynská linka a práčka a chladnička s mrazákom. Všetko je možné nechať novým majiteľom v rámci dohody.

Dúbravka ponúka príjemné bývanie a výbornú občiansku vybavenosť. Výborná dostupnosť MHD, autom na diaľnicu smer ČR, Rakúsko, Maďarsko a bohaté nákupné (OD Saratovská, LIDL, OC BORY MALL) a rekreačné možnosti (množstvo bežeckých trás, cyklotrás, Dúbravské lesy, kúpalisko Rosnička, v blízkosti Železná studienka), ihriská, materské a základné školy. Do centra trvá cesta MHD 15 minút. Žiaden prestup. Zástavka električky aj autobusu je 2 minúty od vchodu. Autom cca 5-8 minút.

Cena bytu je 87.000 EUR + sprostredkovateľská provízia.
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Nehnuteľnosť na mape

METROPOLITAN REAL METROPOLITAN REAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Drieňová 3/68
821 01 Bratislava II - Ružinov
METROPOLITAN REAL
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty