Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2019
Bonbon, Bratislava V - Petržalka
Luxusné 1-izbové a 2-izbové apartmány pre dôchodcov s nadštandardným servisom
Info v RK

Luxusné 1-izbové a 2-izbové apartmány pre dôchodcov s nadštandardným servisom

Info v RK


  • Typ: Prenájom
    Druh: Apartmán
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3728270
Typ: Prenájom
Druh: apartmány
Stav: Kompletná rekonštrukcia

Základné fakty o nehnuteľnosti:
- Rozľahlý pozemok neštátneho zariadenia pre seniorov ponúka svojim budúcim klientom súkromný park, možnosť súkromného parkovania, služby recepcie, wellness, kaviarne, reštaurácia a mnoho ďalších služieb vrátane ubytovania v nadštandardne vybavených izbách.

STAHU realty, s.r.o. Vaša realitná kancelária garantovaná advokátom ponúka na dlhodobý prenájom ubytovanie v nadštandardných apartmánoch neštátneho zariadenia pre seniorov, ktoré ponúka svojim budúcim klientom exkluzívne služby a komfort v príjemnom prostredí.
Pokojné prostredie vhodné na relax a prechádzky, blízkosť Chorvátskeho ramena a rovnako obľúbeného jazera Veľký Draždiak. Objekt ponúka výbornú občiansku vybavenosť (obchody, reštaurácie, zdravotnícke zariadenia UNB Bratislava Antolská ulica, Medissimo, ProCare) a zároveň pokojné bývanie v súkromnom areáli objektu bez starostí.
V tomto zariadení sú budúcim klientom k dispozícii rozľahlé presvetlené jednolôžkové a dvojlôžkové izby od 30m2 (podľa preferencií aj s balkónom) v pokojnom prostredí s výhľadom na jazero a do parku plného zelene. Zariadenie ponúka svojim klientom okrem možnosti ubytovania súčasne aj nadštandardnú starostlivosť.
Pre záujemcov je k dispozícii kaviareň, bezplatné parkovanie v uzavretom areáli, kuchynka a chladnička na izbe, internet a nonstop služba recepcie. Toto zariadenie ďalej ponúka svojim klientom možnosť využiť moderné wellness centrum nachádzajúce sa priamo v objekte, kde nájdete relaxačnú zónu, bazén a saunu. Rovnako sú pre ubytovaných seniorov zabezpečené aj pravidelné výlety za sprievodu kvalifikovaného personálu.
Posedieť si môžete aj na priestrannej terase alebo sa poprechádzať v príjemnom súkromnom parku, ktorý je súčasťou areálu.
Toto zariadenie splní očakávania aj tých najnáročnejších klientov. Ponuka služieb je už v štandarde vysoká, predpokladá sa priaznivý zdravotný stav dôchodcu, starostlivosť bude zabezpečená do 4. stupňa odkázanosti seniora, ubytovanie je moderné a priestranné a v prípade individuálnych potrieb je možné sa so zariadením dohodnúť na rozšírení ponúkaných služieb podľa špecifických požiadaviek (služby kaderníka, manikúra, pedikúra, masér) a potrieb klientov. Možnosť ubytovania domáceho miláčika možná po dohode so zariadením.
Dispozícia:
2 nadzemné poschodia, priestranné izby, recepcia, bar, minimarket, tanečná sála, reštaurácia, terasa, altánok, wellness, súkromné parkovisko
CELKOVÁ CENA: nájom garantovaný formou depozitu od 85 000,- €
cena služieb 1550,- €/mesačne
· Cena zahŕňa všetky náklady spojené s ubytovaním vrátane možnosti využitia wellness centra, služieb recepcie, práčovne, internet, parkovanie, stravu, kozmetické prípravky, pranie, žehlenie, upratovanie
· Nadštandardné služby spojené s osobnými požiadavkami klientov a služby spojené so zdravotnou starostlivosťou zabezpečuje zariadenie po dohode s klientom
· www.guardiancare.sk

Zariadenie rovnako poskytuje klientom súčinnosť pri vybavovaní príspevkov štátu zo zdravotného a sociálneho poistenia.

Ponúkame vám iba nehnuteľnosti, ktoré osobne poznáme. Na vaše otázky vám preto vieme poskytnúť presné a relevantné odpovede, ktoré Vám budeme prezentovať na osobnom stretnutí.

Kontakt:
Stanislav Hutňan
0908656624
alebo píšte na
stahu@hutnan.sk

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu