Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 05. 2020
Kozia, Bratislava I - Staré Mesto
Nadštandardný nebytový priestor v centre Bratislavy -bezkon. obhliadka
400 000 €

Nadštandardný nebytový priestor v centre Bratislavy -bezkon. obhliadka

400 000 €

+DPH vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: Kancelárie, admin. priestory
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 136 m2
  • Cena za m2: 2 941,18 €/m²
    ID inzerátu: 3734793
Na predaj ponúkame luxusný obchodný alebo kancelársky priestor nachádzajúci sa na 1.NP/ prízemí novostavby na Kozej ulici v absolútnom centre Bratislavy. Prístup do priestorov je bezbarierový. Obchodné priestory majú podlahové kúrenie s výmenníkovou stanicou Danfoss s priestorovým termostatom, veľkoplošné okenné výplne od stropu po podlahu, hliníkové rámy okien. K priestoru patri aj veľká terasa o rozlohe 67 m2. Pre prípadných klientov spoločnosti, ktorá bude sídliť v daných priestoroch je okrem iného k dispozícii aj parkovaci dom v hoteli Falkensteiner / 100m vzdialený od novostavby, prípadne parkovanie priemo na ulici Kozia.

Polyfunkčný dom Kozia bol kolaudovaný 8/2014. Parkovanie pre vlastníkov je zabezpečené na 1PP a 2PP podlaží s autovýťahom, k dispozícii spolu 14 parkovacích miest. Cena parkingu 25.000,-€ + DPH. Prístup je zabezpečený autovýťahom priamo z Kozej ulice.

K dispozícii máme 3D vituálny pôdorys, možnosť video obhliadky pričom fyzická obhliadka bytu sa uskutočnuje výhradne iba s maklérom (bez majiteľov za najvyšších bezpečnostných kritérií) Všetky zmluvy sa uzatvárajú bezkontaktne z pohodlia vášho domu.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu