Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2019
Budovateľská 5, Bratislava II - Ružinov
Netradične zrekonštruovaný bezbariérový byt
196 000 €

Netradične zrekonštruovaný bezbariérový byt

196 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 68 m2
  • Cena za m2: 2 882,35 €/m²
    ID inzerátu: 3735392
Ponúkame na predaj netradične zrekonštruovaný bezbariérový byt, ktorý osloví všetky vekové kategórie a spĺňa náročné požiadavky na moderné a pohodlné bývanie v centre hlavného mesta Bratislavy. Lokalita má výbornú občiansku vybavenosť, v blízkosti nájdete Ondrejský cintorín, Medickú záhradu, Euroveu, OC Centrál, kino Nostalgia, aktuálne vo výstavbe novú autobusovú stanicu s budúcim trhom, obchodmi a službami, detské ihriská, školy, škôlky, jasle, lekárne, kaviarne a množstvo ďalších služieb a obchodov.

Byt sa nachádza v lokalite 500 bytov v Ružinove na Budovateľskej ulici na druhom poschodí bytového domu s výťahom a prešiel zmenou dispozície z dvojizbového na trojizbový, kde bola obývacia izba spojená s kuchyňou a so vstupom na balkón smerom na východ, čím vznikli dve priestranné spálne otočené do tichého zeleného dvora smerom na západ. Ďalej byt pozostáva zo vstupnej chodby s namieru robeným rolldoorom, samostatnej kúpeľne s vaňou, samostatného WC a prislúcha mu murovaná pivnica. Do bytu je zavedený prístupový bod internetu Orange optika, UPC aj Telekom. Mesačné náklady pre dve osoby sú 133 EUR mesačne. Výhodou je celoročná klíma bytu 24°C.
Bytový dom prejde budúci rok rekonštrukciou spoločných priestorov – elektroinštalácia, pivnice, balkóny, zateplenie, fasáda, zvončeky, vstupné dvere.

Celková úžitková plocha bytu je 68 m2, z toho spálňa 12 m2, pracovňa/detská izba 14 m2, chodba 12 m2, obývacia izba s kuchyňou 18 m2, kúpeľňa a WC 5 m2, balkón 2 m2, pivnica 4 m2.

Celková rekonštrukcia prebehla v roku 2014, kde bolo robené:
- Elektroinštalácia: kompletne vymenené rozvody elektriny od prívodu do bytu, nová ističová skriňa s prúdovým chráničom a ochranou pre každý obvod zvlášť
- Kuchynská linka: kuchynská linka bola robená na zákazku v tvare L s pracovnou doskou hrúbky 4 cm, do linky boli vstavané spotrebiče: indukčná varná doska Fagor, rúra na pečenie a grilovanie Amica 71l, umývačka riadu Elektrolux 45 cm s 95° programom, digestor s uhlíkovým filtrom na cirkulačný obeh. Celková dĺžka pracovnej plochy je 4,3 m s odkladacím priestorom 6 m.
- Podlaha: vo všetkých miestnostiach je položená podlaha značky Kronospann Bučina lamino dub 1 cm hrúbka na Vklik so zdrsneným povrchom a zvýšeným indexom pochôdznosti
- Kúpeľňa a WC: murovaná vaňa Kaldevei s dĺžkou 160 cm, umývadlo nasvietené LED (korýtko s pultom a skrinkou na zákazku robenou z dreva), menené rozvody vody a odpadu.
- Okná: menené v roku 2018, plastové okná s trojsklom a sieťkami proti hmyzu
- Steny: pôvodné nátery boli odstránené na omietku a spravená výspravka.
- Dvere a zárubne: obložky robené na zákazku, dvere sú posuvné.
- Rolldoor: s dvoma posuvnými dverami rozdelený na štyri sektory, rozmery sú 3 m dĺžka, 2,7 m výška, 0,6 m hĺbka.
- Plyn: odpojený pri stupačkách.
- Radiátory: oceľové, liatinové
- Vchodové dvere: repasované

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty