Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2019
Trnava
Pekný 2 izbový byt po Kompletnej rekonštrukcii, Prednádražie
86 000 €

Pekný 2 izbový byt po Kompletnej rekonštrukcii, Prednádražie

86 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 47 m2
 • Cena za m2: 1 829,79 €/m²
  ID inzerátu: 3737328
1000 Realít/ v zastúpení klienta, vám ponúkame vkusný 2 izbový byt, ktorý prešiel kompletnou a hĺbkovou rekonštrukciou. Byt je situovaný na 2. poschodí tehlového bytového domu /bez výťahu/ s celkovou výmerou 47 m2. K bytu prislúcha priestranná pivnica o výmere 10 m2.

Dvojpodlažný bytový dom prešiel v roku 2017 kompletnou rekonštrukciou (zateplenie a rekonštrukcia interíeru bytového domu).

INTERIÉR BYTU -

Výmena plastových okien so žalúziami, nové murované jadro, nový elektrický boiler, nová elektroinštalácia, obklady, dlažby a plávajúce podlahy, nové maľovky, znížené sadrokartónové stropy, nové ohrevné telesá na vykurovanie, interiérové oblôžkové dvere, nové vchodové dvere.

DISPOZÍCIA BYTU -

V uvítacej miestnosti sa nachádza malý šatník s úložným priestorom. Z chodby sa vchádza do priestrannej kúpeľne so sprchovým kútom. Po ľavej strane sa nachádza priechodná obývacia miestnosť s komínom na kachle. Obývacia miestnosť je spojená s kuchyňou. Z obývacej miestnosti sa prechádza do vzdušnej spáľne s veľkorysou rozlohou (21,40 m2)

POLOHA -

Jedinečné situovanie bytu ponúka komfortnú pešiu dostupnosť ku vlakovej stanici, MHD, OC MAX, škôl a materských škôlok..V bezprostrednej blízkosti sa nachádza príjemný staničný park. Veľkou výhodou je bezproblémové parkovanie pri bytovom dome.

Byt je bez tiarch, kúpou ihneď voľný. Kľúče v RK, obhliadky možné 7 dní v týždni.

Uverejnená fotodokumentácia, pôdorysy, popisový text nehnuteľnosti sú majetkom firmy a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

V cene nehnuteľnosti:

sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,
prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,
sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 20529

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Posledné poschodie: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Verejné parkovanie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Bc. Petra Macháč 1000 Realít, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 19
917 01 Trnava
Bc. Petra Macháč
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty