ACT Reality - 2 izbový rastový dom, SUPER CENA A KVALITA ZÁROVEŇ
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2021
Prievidza
ACT Reality - 2 izbový / rastový dom, SUPER CENA A KVALITA ZÁROVEŇ
31 990 €

ACT Reality - 2 izbový / rastový dom, SUPER CENA A KVALITA ZÁROVEŇ

31 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 35 m2
  Zast. plocha: 42 m2
 • Cena za m2: 914 €/m²
  ID inzerátu: 3737698
Ponúkame Vám na predaj nízkoenergetický, montovaný, dvojizbový moderný bungalov s rovnou strechou. Tento "rastový" dom je určený  a stvorený pre jednotlivca alebo mladý pár, ktorý sa po čase môže rozhodnúť dom zväčšiť o jednu prípadne viac izieb, miestností a terás. Kuchyňa domu je prepojená s obývacou izbou, ktorá prechádza do oddychovej časti a teda spálne. Vďaka veľkým oknám a prechodu na terasu je dom svetlý a zároveň príjemný. Cena domu pripraveného na kolaudáciu je 31 990 € bez DPH, províziou RK a teda aj s kompletným poradenstvom a finančným plus právnym servisom. V danej cene domu je zahrnutá hrubá stavba domu, steny, strecha, bleskozvod, zvody, okná, vchodové dvere, vodoinštalácia s ohrevom TUV, elektroinštalácia s rozvádzačom, elektrické vykurovanie. Potrebujete už iba dve veci: pozemok na stavbu (napríklad v zadnej časti rodičovskej záhrady :-), no hlavne CHUŤ ÍSŤ DO NOVÉHO A KVALITNÉHO BÝVANIA. V prípade potreby je možné dokončiť stavbu na kľúč a bez ďalších starostí. V ponuke máme aj ďalšie typy nízko energetických montovaných aj klasicky stavaných domov, kde odporúčame osobnú konzultáciu s maklérom. Cena domu je uvedená bez DPH. Na váš záujem, otázky prípadne podnety čakáme na čísle 0918 997 223, alebo na ivetakrebesova@actreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu