Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2019
Vojtechovce, Nový Život
Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom VIDEO
259 000 €

Veľký rodinný dom s veľkým pozemkom VIDEO

259 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 209 m2
  Plocha pozemku: 2170 m2
 • Cena za m2: 1 239,23 €/m²
  ID inzerátu: 3737946
Realitná kancelária NEOREAL Vám dáva do pozornosti krásny, moderný a priestranný rodinný dom v blízkej vzdialenosti od Bratislavy, Senca či Dunajskej Stredy. Nehnuteľnosť sa nachádza v dedinke Nový Život, časť Vojtechovce a jeho benefity sú okrem jeho umiestnenia, aj vynikajúci stav nehnuteľnosti, ako aj krásne udržiavané plnohodnotné záhrady.

Bratislava 30 minút
Senec 17 minút
Dunajská Streda 25 minút
Galanta 25 minút
Šamorín 15 minút
Napojenie sa na diaľnicu R1 - 25 min.
Nitra 40 minút

Rodinný dom ma úžitkovú plochu 209 m2 a pozemok 2170 m2.

Prízemie sa skladá z priestrannej obývačky s nórskymi krbovými kachľami na drevo značky Jotu, obývacia izba ma koberec s vysokým vlasom po celej ploche a s vedúcim východom na zadnú terasu. Kuchyňa je plne vybavená spolu s jedálenskou častou a špajzou. Vchodová hala zahŕňa zabudovanú vešiakovú stenu s úložným priestorom po ľavej strane a toaletu s umývadlom a sprchovým kutom po pravej. Po vstupe do vnútornej haly so schodiskom vedúcim na II.podlazie, pod ktorým sa mimochodom nachádza šikovný priestor na odkladanie veci pre domácnosť, je situovaná prvá zo štyroch priestranných spální.

Druhé podlažie nám ponuka hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľnou vrátane umývadla, WC, bidetu a sprchy. Tato spálne ma 2 dva vlastne balkóny s výhľadom na záhradu. Taktiež ďalšie dve priestranne spalne sa nachádzajú na tomto podlaží, veľká pracovňa s a vlastným balkónom ( táto miestnosť môže slúžiť aj ako 5ta spálňa), veľkou rodinnou kúpeľnou pozostávajúcej s rohovej vane, umývadlom, WC a saunou. Samozrejmosťou je aj technická miestnosť s plynovým kotlom a 300 litrovým bojlerom, ktorého vodu ohrievajú 2 vonkajšie solárne panely.

Rodinný dom, nakoľko má sedlovú strechu, zahŕňa sklápacie schody na povalu, v ktorej je v prípade záujmu možnosť ďalšej realizácie podkrovného priestoru.

Súčasťou rodinného domu, ktorý Vám ponúkame je aj priestranná garáž s automatickým otváraním a centrálnym vykurovaním. V garáži zaparkujete s absolútnym komfortom auto väčších rozmerov a cca 4-5 aut pred garážou.

Všetky okná rodinného domu zahŕňajú interiérové rolety, intercom, wifi, 2x solárne panely na ohrev teplej vody, automatické zavlažovanie, studňu, 2 x automatické brány na vstup a výstup z pozemku, vonkajší vodovod, vonkajšie elektrické zástrčky, záhradnú náraďovňu, záhradný domček a záhradnú kôlničku na drevo.

Pozemok je rovinatý, plne zatrávnený, olemovaný živým plotom pre potešenie oka ako aj za účelom súkromia. Na pozemku sa nachádza samostatná zeleninová záhradka ako aj ovocný sad s 12timi druhmi ovocných stromov + 2 vinice, kiwi strom a figovník.

Niektoré časti nábytku môžu byt zahrnuté v cene.

________________
English version:

Estate agency NEOREAL is bringiig to your attention a large beautiful family house. If you are looking for a modern large family house within commuter distance of Bratislava, Senec or Dunajska streda, then this family house is just for you. The property is situated in the village of Novy Zivot, part Vojtechovce and it benefits from not only its location but also its superb condition and well kept mature gardens.

Bratislava 30 min Senec 17 min
Dunajska Streda 25 min
Galanta 25min
Samorin 15 min
Napojenie sa na R1 25 min
Nitra 40 min.

The family house has an area of 209metres and land is 2170 metres.

Downstairs includes a large living room with Norwegian log burning stove type Jotul, The living room is fully carpeted and has access to the rear patio. The kitchen is fully equipped with dining area and pantry. The entrance hall includes hanging facility with built in cupboards on the left hand side and toilet with wash basin and shower on the right hand site. After entering the inner hall which has a staircase leading onto the II. floor, under which by the way there is clever space for storing things for household, there is situated the first of four spacious double bedrooms.

The second floor is offering us a master bedroom with an en-suite bathroom with washbasin, toilet, bidet and shower. This bedroom is benefiting from 2 balconies overlooking the garden. Also further two double bedrooms are situated on this floor, a large office with its own balcony (this room can be used as 5th double bedroom), a large family bathroom with corner bath, washbasin, toilet and sauna. Certainty is a technical room with gas boiler and 300 litre tank, which water is heated with 2 external solar panels.

As this house has got a saddle roof it includes stairs to the loft which is boarded and 3 windows, in where there is a possibility of further realization of loft space if required.

Part of this family house we are offering to you is very spacious garage with automatic up and over door with central heating. In this garage you can park with absolute comfort car of bigger size and approx. 4-5 cars outside of the garage.


All of the windows in this family house includes venetion blinds, other benefits include intercom, wifi, 2x solar panels for heating the hot water, automatic watering system, a well, 2 automatic gates, external water tap, external electric sockets, garden shed, summerhouse and a stocked woodstore.

The garden and orchard are on level ground, fully grassed, bordered with hedges for comforting the eye as well as getting some privacy. There is a separate vegetable area as well as an orchard stocked with a variety of different fruit trees + 2 grape vines, a kiwi and a fig tree.

Some furniture can be included.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2013
 • Terasa: 15 m²
 • Garáž: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Dušan Sivák NEOREAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 28
917 01 Trnava
Dušan Sivák
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo