Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 09. 2019
Čukárska Paka, Šamorín
Novostavba 3 - izbového bytu 108,80 m2, terasa 83,5 m2, parkovacie státie 2x, 117.000 € !!
117 000 €

Novostavba 3 - izbového bytu 108,80 m2, terasa 83,5 m2, parkovacie státie 2x, 117.000 € !!

117 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 108 m2
  • Cena za m2: 1 083,33 €/m²
    ID inzerátu: 3738278
KUPUJETE PRIAMO OD DEVELOPERA!

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 3 – izbového bytu s veľkou terasou v Čukárskej Pake, neďaleko mesta Šamorín. Možnosť obhliadky už dokončených a skolaudovaných bytov v Slovenskom Grobe, kde sme začali nový projekt s výstavbou už 9 - tich identických trojdomov.

Rodinný dom s 3 bytovými jednotkami je súčasťou trojdomov, disponujú vlastným vchodom do domu a parkovacím státím. Na prízemí sa nachádzajú 2 byty s priestranným pozemkom a terasou.  Na poschodí sa nachádza horný byt, ktorý je svojou rozlohou najväčší a ponúka obrovskú terasu.

Výmera podlahovej  plochy horného bytu  na poschodí je 108,80 m2 +terasa 83,5 m2.Byt je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je komplet podlahové plynovým kondenzačným kotlom.

Byt je veľmi dobre dispozične riešený, pozostáva zo schodiska (možnosť úložného priestoru), vstupnej haly, samostatné WC, kúpeľňa, obývacia izba spojená s kuchyňou, 2 samostatné izby.

Byt sa predáva v prevedení holobyt so silikónovou omietkou, 2x náter, s prípravou na alarm, rozvodmi pre TV a internet v každej izbe vrátane spevnených plôch (terasa, chodníky, parkovanie pre 2 autá pred domom).

Byt je možné dokončiť v prevedení na kľúč, čo predstavuje – obklady, dlažby, sanita, interiérové dvere a zárubne, plávajúce podlahy. Možnosť obhliadky vzorového bytu na poschodí.

Cena daného bytu v aktuálnom prevedení je 117.000 €.

Podrobnejšia špecifikácia materiálov:

Základy dvihnuté nad terén, hydroizolácia základovej dosky, murivo hr. 25cm, strop Rector betónový vložkový. Tepelná izolácia strechy tvrdeným polystyrénom hr. 30cm, spádový betón hr. 8 – 16 cm, hydroizolácia v 2 vrstvách ťažkými asfaltovými pásmi. Okná ALUPLAST IDEAL 5000, 5-komorové, trojsklo, zvonku vo farbe. Vonkajšie zateplenie polystyrénom hr. 16cm, silikónová omietka.

V prípade, že klienti budú financovať nehnuteľnosť cez HÚ, k dispozícii je Vám naša hypotekárna poradkyňa, špecialista vo svojom obore. Oboznámi Vás a preverí Vaše možnosti v jednotlivých bankách, ušetríte kopec času a budete mať informácie priamo od odborníka.

Sme developerská spoločnosť, ktorá sa zaoberá výstavbou a predajom rodinných domov. Zakladáme si na kvalite materiálov a vykonaných prác. Spolupracujeme s projektantom, väčšina našich domov je navrhnutá podľa našich požiadaviek, aby sa čo najviac hodili na konkrétne pozemky.

Výstavbu všetkých domov nám zabezpečuje spoločnosť IZOSTAV EU, s.r.o., ktorej majiteľ pôsobí na slovenskom trhu už vyše 23 rokov, počas ktorých získala spoločnosť a jej pracovníci veľa skúseností, ktoré aktuálne využívame pri výstavbe našich domov, aby sme dosiahli čo najväčšiu spokojnosť našich klientov.

Ak hľadáte kvalitné a moderné bývanie, neváhajte sa na nás obrátiť.

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 3

Nehnuteľnosť na mape

Matúš Mucha PORFI, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Haburská 49/E
821 01 Bratislava
Matúš Mucha
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo