Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2019
Zuzany Chalupovej 14/B, Bratislava V - Petržalka
REZERVOVOVANE - 3 Izbový byt s 33m2 terasou
211 500 €

REZERVOVOVANE - 3 Izbový byt s 33m2 terasou

211 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 116 m2
  • Cena za m2: 1 823,28 €/m²
    ID inzerátu: 3738383
Spoločnosť JUSTICIA Legis s.r.o. ponúka na predaj moderný, nadštandardný 3 izbový byt s 33 m2 terasou na ulici Zuzany Chalupovej (Slnečnice - Zóna Mesto A2). Byt je kompletne zariadený. V cene bytu je zahrnutá už aj kuchyňa vyrobená na mieru s americkou chladničkou, umývačkou riadu, vstavanou mikrovlnou, digestorom, indukčnou varnou doskou a rúrou. Byt bol odovzdaný developerom pred 3 mesiacmi.

V cene bytu je zahrnutá aj Samsung TV ’55, LG domáce kino a všetok nábytok, ktorý je na fotografiách.

Byt pozostáva z 3 obytných miestností, kúpeľne a samostatného WC. Byt je orientovaný na juhozápad a nachádza sa na 7. podlaží z 12. Na terase sú zasadené tuje pre zabezpečenie súkromia. V byte sú drevené podlahy, dvere, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou.

Parkovacie státie v podzemnej garáži (-1PP) za 13 500€.
Možnosť dokúpiť aj druhé parkovacie státie tiež na -1PP.

Poloha bytu je výborná pre ľudí, ktorí majú radi šport. V blízkosti je hrádza, ktorá ide až do Maďarska, na plávanie neďaleké Rusovské a Čunovské jazerá, ako aj jazero Draždiak. V blízkej dobe sa plánuje dotiahnuť aj električková trať až priamo k Slnečniciam (Janíkov dvor) a taktiež plná občianska vybavenosť - školy, škôlky, lekárne, banky, reštaurácie, obchody.

Momentálna občianska vybavenosť je nadštandardná: BILLA, food court (Trch), Lekáreň, 101 Drogérie, detské centrum Leon s bazénom pre deti. 5 minút od centra autom.

Poprosíme RK, aby neinzerovali inzerát inde a kontaktovali nás iba v prípade, že budú mať svojho záujemcu o byt. Ďakujeme.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo