Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2019
Žabokreky nad Nitrou
PREDAJ - Rodinný dom - Žabokreky nad Nitrou
100 000 €

PREDAJ - Rodinný dom - Žabokreky nad Nitrou

100 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 146 m2
  Plocha pozemku: 421 m2
 • Cena za m2: 666,67 €/m²
  ID inzerátu: 3739422
V objatí stromov.

Pokoj, vôňa stromov, relax v záhrade s altánkom a zároveň blízko do okolitých miest - bývať v takomto domčeku by potešilo nejedného z nás. Pozývame Vás do 6 izbového rodinného domu v Žabokrekoch nad Nitrou, ktorý na prvý pohľad nemá nič netradičné, ale ako sa hovorí , že kúzlo spokojného bývania predovšetkým vytvára teplo rodinného krbu, tak táto nehnuteľnosť má všetky predpoklady na váš nový vysnívaný domov.
Nie len samotný dom ale aj okolité tiché prostredie púta pozornosť, kde zabudnete na všetok zhon veľkomesta.
Na prízemí sa nachádzajú vstupná hala, štyri oddychové miestnosti, veľkolepá jedáleň, kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. V pivničných priestoroch sa nachádza technická miestnosť a dielnička. Poschodie je celé vyhradené dvom oddychovým miestnostiam s kuchynským kútom a so samostatnou kúpeľňou s toaletou, ktoré sú prístupné cez schodisko z priestoru na prízemí. Na poschodí vás uvíta priestranná terasa orientovaná na juhozápad.
Časť plastových okien je orientovaná do dvora, ktorý majiteľom poskytuje krásny výhľad a zároveň dodáva záplavu slnečných lúčov do interiéru. V celom interiéri sú prevedené štukatérske práce, ktoré dotvárajú teplú a pohodovú atmosféru celého bývania. Ďalší úložný priestor majú gazdinky v samostatnej špajzy. Typickou črtou tohto domu je veľkolepá jedáleň s výhľadom na oázu stromov do dvora. Celý priestor poskytuje dokonalé spojenie všetkých členov rodiny pri trávení dlhých večerov. Tento rodinný dom, je zameraný na teplo domova a rodiny. Je klenotom, kde majú majitelia svoj vlastný sebestačný domov, ktorý odzrkadľuje ich vlastný štýl a osobnosť. Tato priestranná nehnuteľnosť, z nádychom histórie, vdýchla domu neopakovateľnú atmosféru a poskytuje novým majiteľom veľkú možnosť vytvoriť si svoj vysnívaný domov, podľa svojej fantázie.

Rád Vás privítam na obhliadke, zavolajte mi!

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Energetický certifikát: nemá
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty