Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 09. 2019
Plzeňská 41, Košice II - Západ
Priestranný rodinný dom vhodný aj na podnikanie
357 000 €

Priestranný rodinný dom vhodný aj na podnikanie

357 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 329 m2
  Zast. plocha: 159 m2
  Plocha pozemku: 353 m2
 • Cena za m2: 1 085,11 €/m²
  ID inzerátu: 3740556
Ponúkame na predaj trojpodlažný dvojgeneračný 9-izbový rodinný dom so záhradou na jednej z najlepších adries v obľúbenej mestskej časti Košice - Západ. Priestranný dom so zastavanou plochou 159 m2 a úžitkovou plochou približne 329 m2 sa nachádza na pozemku s výmerou 353 m2. Dom bol postavený v roku 1992 a pozostáva z troch podlaží a suterénu.
V suteréne, ktorý je prístupný tak z dvora ako i z domu sa nachádza vstupná predsieň, závetrie, priestranná dvojgaráž, pivnica, práčovňa, sklad a kotolňa.
Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza jedáleň, obývacia izba, veľká nová kuchyňa so špajzou, spálňa-hosťovská izba, kúpelňa a samostatná toaleta.
Na druhom podlaží sa nachádzajú 2 spálne, 2 veľké pracovne, kúpelňa a samostatná toaleta.
Ďalšie podlažie - podkrovie je používané ako samostatná bytová jednotka obsahuje veľkú priestrannú obývačku spojenú s kuchyňou, spálňu s vlastnou kúpelňou, toaletou a jednu ďalšiu izbu = pracovňu
Dom je vo veľmi dobrom technickom stave, veľka čast už zrekonštruovaná. Prípadne je dom možné rozdeliť aj na dve samostatné úplne samostatné bytové jednotky.
Na dvore sa nachádza krásna zastrešená terasa s veľkým grilom, ďalšia otvorená terasa, rodiace ovocné stromčeky, kríky, psia voliera a velký bazén.
Obľúbená tichá lokalita, príjemní susedia, množstvo príležitostí na aktívne trávenie voľného času, kompletná občianska vybavenosť v blízkom okolí a dobrá dopravná dostupnosť do centra mesta.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty