Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 12. 2019
Krížna, Považská Bystrica
Nový 3- izbový byt č.7 v novostavbe na Krížnej ulici
92 496 €

Nový 3- izbový byt č.7 v novostavbe na Krížnej ulici

92 496 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 89 m2
 • Cena za m2: 1 039,28 €/m²
  ID inzerátu: 3740735
Prízemie 3-izbový byt číslo 7 má celkovú výmeru 89,51 m2, zo toho výmera bytu je 74,58 m2 a výmera pivnice je 14,93 m2. Holobyt: okná a balkón, elektroinštalácia bez lámp a vypínačov, omietky, 2x maľba na bielo, vodoinštalácia bez zariaďovacích predmetov, ústredné kúrenie podľa projektovej dokumentácie, riadiaca jednotka (výmenník) na kúrenie, kanalizácia podľa projektu, nivelácia podláh, slaboprúd podľa projektu, anténa pre televíziu, sadrokartónové podhľady vo všetkých miestnostiach, vstupné protipožiarne dvere. 

Štandard: všetky položky uvedené v stave holobyt + zariaďovacie predmety: obklady v sociálnych zariadeniach vrátane kuchyne, dlažby v sociálnych zariadeniach, v kuchyni a v chodbe, sanita (umývadlá, záchod, vaňa, prípadne sprchovací kút, vodovodné batérie), elektrické vypínače, vnútorné dvere vrátane zárubní, plávajúce podlahy v obytných miestnostiach. V prípade štandardu si môže záujemca vybrať materiály z dvoch vzorových bytov.

Byt pozostáva zo vstupnej chodby so vstupom do kúpeľne, samostatného WC, šatníka, spálne, detskej izby a obývačky. Zo chodby je vstup do samostatného šatníka. Súčasťou obývačky je kuchynský kút so samostatnou špajzou. Z obývačky je vstup na balkón s obojstranne otváracími dvojkrídlovými dverami. K bytu je pridelená pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu s výmerou 14,93 m2 a je označená číslom 7. Výhodou bytu je zimná záhrada.

Cena za vybavenie štandardu sa pohybuje od 8.000,- EUR do 11.000,- Eur, podľa zvolených konkrétnych materiálov.


Viac informácií nájdete na stránke: https://www.novebytypovazskabystrica.eu/

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2018
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Balkón: Áno
 • Pivnica: 14 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Kúrenie: Ústredné

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu