Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2019
Štefánikova, Trnava
Na odstúpenie plne funkčná, zabehnutá a útulne zariadená Palacinkáreň na Štefánikovej ulici v centre
55 000 €

Na odstúpenie plne funkčná, zabehnutá a útulne zariadená Palacinkáreň na Štefánikovej ulici v centre

Štefánikova, Trnava, okres Trnava
55 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Reštaurácia
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 230 m2
  • Cena za m2: 239,13 €/m²
    ID inzerátu: 3741232
Palacinkáreň je v prevádzke od roku 2018. Je kompletne zariadená novým zariadením a nábytkom. Prevádzka je v súčasnosti vyprofilovaná ako palacinkáreň - špecializovaná na sladké a slané francúzske palacinky. Ponuka je rozšírená aj o podávanie výberovej kávy a remeselných pív. Disponuje stabilnou a spokojnou klientelou, ktorej počet neustále narastá. Je neustále viac a viac navštevovaná a tiež vysoko sledovaná cez profily sociálnych sietí.
Vnútorné priestory majú celkovú plochu 120 m2 spolu s prízemím a podkrovím a ponúkajú zákazníkom 50 miest na sedenie. Palacinkáreň disponuje aj vonkajšou terasou vo dvore o ploche 110m2, s kapacitou 40miest na sedenie. Súčasťou objektu sú aj pivničné a skladové priestory.
Prevádzka sa dá odstúpiť aj spolu so spoločnosťou s.r.o (platiteľ DPH, vrátane registrácie na spotrebnú daň a povolenia na ambulantný predaj a predaj alkoholu) s overenou sieťou dodávateľov. S prevádzkou nový majiteľ získava zabehnutú Palacinkáreň v centre mesta Trnava so stabilnou klientelou a dobrou polohou.
Zabezpečujeme kompletné právne služby a to od obhliadky prevádzky až po konečné odstúpenie, predaj a odovzdanie prevádzky kupujúcemu. V prípade potreby vieme Vašu budúcu prevádzku prefinancovať prostredníctvom hypotekárneho úveru, ktorý vybavíme pre Vás zdarma.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Pribinova 25
811 09 Bratislava
Tibor Ležovič
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo