Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 01. 2020
Ruská Nová Ves
Ponúkame na predaj 4 izbový RD vo výstavbe, Prešov
155 000 €

Ponúkame na predaj 4 izbový RD vo výstavbe, Prešov

155 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Zast. plocha: 135 m2
  Plocha pozemku: 490 m2
 • Cena za m2: 1 280,99 €/m²
  ID inzerátu: 3741344
Ponúkame na predaj 4 - izbový rodinný dom typu bungalov, ktorý je momentálne vo výstavbe a nachádza sa na slnečnom pozemku o výmere 490 m2. Zastavaná plocha je 135 m2 a podlahová plocha je 121 m2. Výstavba už začala september 2019, odovzdávka najneskôr júl 2020.
Dispozične rodinný dom pozostáva zo zádveria, chodby, kuchyne prepojenej s jedálenskou časťou, obývačka, spálňa, 2 x izba, kotolňa, komora, samostatná toaleta, kúpeľňa s toaletou a terasy.
Použitý materiál: obvodové murivo z tehál, sadrové omietky, sadrokartónový strop, podlahové vodné elektrické vykurovanie zaliaté v potere, okná Salamander (3-sklo), strecha betónová škridla, povrchové úpravy poter, vymaľované do biela, zateplenie, vonkajšia omietka, sokel. Ukončenie vývodov sieti zásuvkami a vypínačmi. Prístupová cesta je asfaltová. Na pozemku sú siete: voda, elektrina a kanál. Cena holo domu s pozemkom je 155000 eur.
Západná časť Ruskej Novej Vsi, ktorú tvoria sopečné horniny, je odlesnená pahorkatina z mlado treťohorných usadenín, východná na sopečnej hornatine Slanských vrchov je pokrytá súvislým lesom s porastom duba a buka. V tejto oblasti nájdete aj ruinu Zbojnického zámku. Výborná dostupnosť do Prešova - možnosti smer Solivar alebo smer Šalgovik cez Teriakovce, v oboch smeroch nájdete aj MHD a SAD. V obci sa nachádza kostol Sedembolestnej Panny Márie, cukrárenská výroba, Wellnes penzión, Coop jednota, a nakoľko sa nachádza obec pár minút od Prešova tak máte všetko na dosah obchodné centrá, školy, škôlky, kostoly ,obchody, atď....
Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný právny servis a služby spojené s kúpou nehnuteľnosti.....
V prípade záujmu a bližších informácii ma kontaktujte na tel. č.: 0903 655 552

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu