Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 09. 2019
Kpt. Nálepku, Trenčín
Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Trenčín-Sihoť II - REZERVOVANÝ.
80 900 €

Ponúkame na predaj 2 izbový byt, Trenčín-Sihoť II - REZERVOVANÝ.

80 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 59 m2
  • Cena za m2: 1 371,19 €/m²
    ID inzerátu: 3741482
2 izb. byt na predaj- REZERVOVANÝ.


Ponúkame na predaj 2 izb. byt o výmere 59 m2, po čiastočnej, vkusnej rekonštrukcii. K bytu sú dve pivnice o výmere 6 m2, nový balkón- loggiu 2019,o výmere 4 m2, ktorý sa bude presklievať.

   Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí zatepleného  bytového domu, vo vyhľadávanej lokalite sídliska Sihoť Trenčín.  Byt je situovaný na juhovýchod, kde južná strana je smerovaná do vnútorného dvora, kde sa nachádza veľmi pekne upravená oddychová zóna pre obyvateľov okolitých bytových domov.   Do bytu sa vchádza bezpečnostnými dverami do vstupnej chodby, s vstavanou skriňou. Odtiaľ vedie vstup do kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety. Z chodby je samostatný vchod do kuchyne s kuchynskou linkou, súčasťou je plynový šporák, chladnička a zabudovaná práčka. Tieto časti bytu zostávajú ako súčasť predaja.

 Z chodby vedie samostatný vchod do obývacej miestnosti a z nej do spálne, kde je vstavaná skriňa. V prípade záujmu je taktiež možnosť ponechania ostatného zariadenia, ako obývačková stena, sedacia súprava, manželská posteľ. Podlaha v chodbe a v kuchyni je dlažba, v izbách plávajúca podlaha. Bytový dom sa nachádza v oblasti s kompletnou občianskou vybavenosťou dostupnou do 500 m. Škola, škôlka, detské ihriská, reštaurácia, obchody, lekáreň, atď. Cena 80 900 €

Nami uvedená cena je konečná, pokiaľ sa zmluvné strany nedohodnú inak. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnej zmluvy, protokolu o odovzdaní nehnuteľnosti. Asistenciu pri predaji, prevode a odovzdaní nehnuteľnosti, asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, bytová správa) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez LAUGAR REALITY Plus, s.r.o. uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti.

Doplnkové charakteristiky

  • Počet izieb/miestností: 2

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Soblahov 805
913 38 Soblahov
Mario Biro
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty