Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 09. 2019
Súmračná, Bratislava II - Ružinov
Veľký 4- izbový byt na Súmračnej ulici
172 500 €

Veľký 4- izbový byt na Súmračnej ulici

172 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 80 m2
 • Cena za m2: 2 156,25 €/m²
  ID inzerátu: 3741486
Ponúkame na predaj 4izbový byt, na druhom poschodí s výmerou cca 80m2. Byt sa nachádza na Súmračnej ulici. Súmračná ulica je súčasťou Ružinova, časť Ostredky s kompletnou občianskou vybavenosťou. Ružinov patrí medzi najvyhľadávanejšie Bratislavské lokality vzhľadom na výbornú dostupnosť do centra a zeleň, ktorá je v celom Ružinove už roky vysadená. Byt prešiel nevyhnutnou rekonštrukciou, boli vymenené okná a podlaha na chodbe. Tento stav je ideálny na prerobenie podľa predstáv nových majiteľov. Byt pozostáva zo štyroch izieb, chodby, kuchyne, kúpeľne a WC. Kúpeľňa a WC sú oddelené. Tri izby sú nepriechodné so samostatným prístupom jedna je priechodná. Byt má balkón, ktorý je orientovaný do zelene vysadenej za domom. Príjazdová cesta sa nachádza na opačnej strane domu. Veľkou výhodou je možnosť parkovania na veľkom parkovisku za domom. Možnosť zaparkovať aj v podvečerných hodinách. Byt je v súkromnom vlastníctve jedného majiteľa. Panelový bytový dom, v ktorom sa byt nachádza prešiel kompletnou rekonštrukciou so zateplením. V dome sú dobré susedské vzťahy, susedia sa dokonca navzájom poznajú. Byt je kúpou voľný. 

Cena nehnuteľnosti je 172.500 ,-Eur a je konečná vrátane všetkých poplatkov, právneho a hypotekárneho servisu.

Mestská časť Ružinov  disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.  

Bližšie info a kontakt: Ing.  Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Bližšie info a kontakt: Ing.  Petronela Černejová, cernejova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 156 

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Petronela Černejová MaximReal
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Dúbravská cesta 2 2
841 04 Bratislava
Ing. Petronela Černejová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty