Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 09. 2019
Kuchyna, Kuchyňa
NOVINKA!!! Na predaj 5i podpivničený RD s velkou záhradou o výmere 650 m2
57 000 €

NOVINKA!!! Na predaj 5i podpivničený RD s velkou záhradou o výmere 650 m2

57 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 650 m2
 • Cena za m2: 475 €/m²
  ID inzerátu: 3742417
Ponúkame na predaj neskolaudovaný 5 izbový rodinný dom , kompletne podpivničený kde sa nachádza ďalších 5 presvetlených miestnosti a to v obci Kuchyňa, v kľudnom prostredí na skok do lesa a k priehrade. 4 minúty pešo od školy a škôlky, na autobusovú zastávku je to 7 minút a do centra obce tiež, kde sa nachádza zdravotné stredisko, pošta, lekáreň, potraviny a pizzeria.

Dom má jedno podzemné podlažie a jedno nadzemné podlažie. Rodinný dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou, plastové okná, zrekonštruovaná obývacia miestnosť, inak je v pôvodnom stave.

Dispozičné riešenie domu sa skladá:
Vstup do RD je pozdĺž celého RD na terasu na ktorej sa nachádza priamy vstup do rodinného domu. Pod terasou mala vybetónovaná jama, ktorá po rekonštrukcii môže slúžiť ako bazén. Veľké francúzske okno do obývačky, ktorá je presvetlená s priamym vstupom do kuchyne a jedálne.Chodba kde sa nachádzajú vstupy do 4 izieb, kúpeľňa s vaňou a WC. Po pravej strane pri vstupe do domu sa dostávame do kuchyne, v ktorej je aj miestnosť na uskladnenie potravin tzv. ,,špajza,,. Ďalej z chodby je aj prístup do garáže, ktorá je súčasťou domu. Vedľa vstupu do garáže je taktiež vstup do pivničných priestorov, do ktorých sa ale taktiež dostaneme aj zo záhrady. Okná kuchyne s výhľadom na hlavnú ulicu, ostatné okna sú situované do záhrady.

IS:
Dom je napojený na rozvod zemného plynu, elektrickej energie,telefónnej siete a obecný vodovod. Kanalizácia je odvedená do septika.

Dom je v zastavanej časti obce s výbornou dostupnosťou do hlavného mesta . V obci sa nachádza škola a škôlka, potraviny, pošta a zdravotné stredisko.

Na pozemku sa ďalej nachádzajú malý rybníček, betónová jama, ktorá môže po rekonštrukcii slúžiť ako bazénik a skleník. Na pozemku sa nachádza veľké množstvo ovocných stromov.

Plocha pozemku: 650 m2
Cena domu s pozemkom je 57 000 E
Ihneď dispozícii!!! Platba v hotovosti

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na:
T: +421 910 340 692
T: +421 915 340 692
E: info@adamsreality.sk
www.adamsreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Priechodná izba: Áno
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Garáž: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kuchyňa 207
900 52 Kuchyňa
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty