Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 22. 10. 2019
Prievidza
rezervovované Dom s pozitívnou energiou, priestranný, vzdušný,okres Prievidza,obec Oslany,VIDEO
Info v RK

rezervovované Dom s pozitívnou energiou, priestranný, vzdušný,okres Prievidza,obec Oslany,VIDEO

Info v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 190 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 662 m2
 • ID inzerátu: 3744244
....Ak netúžite po uponáhľanom živote v meste a vašou prioritou pri hľadaní nového bývania pre vás a vašu rodinu je pokoj, bezpečie, krajšie a zdravšie životné prostredie, príroda tak bývanie na vidieku je tou správnou voľbou.
Iste mi dáte za pravdu, že život na dedine je bezpečnejší, zdravší než život v meste.

Ak sú toto vaše priority na nové bývanie – zdravší a bezpečnejší život, podčiarknuté vašou túžbou po záhradkerčení inšpirujte sa touto ponukou rodinného domu. Určite si pozrite VIDEO / na titulnej fotke inzercie nehnuteľnosti.sk, alebo posielam link na video: https://www.youtube.com/watch?v=blWzL_cz7To&featur /
pre lepšiu vizuálnu predstavivosť.

LARES reality ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v obci Oslany, ktorý poskytuje veľa priestoru a súkromia pre každého člena rodiny. Rodinný dom sa nachádza v kľudnej časti obce, na ul. Pekárenska, mimo ruchu hlavnej cesty. V tejto časti obce je vytvorený priestor aj pre vaše ratolesti, detské a futbalové ihrisko, takže je to lokalita ako stvorená pre bývanie rodiny s deťmi.
Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 2006, ale niektoré prvky interiéru a exteriéru boli dokonnčené minulý rok. Túto, skoro novostavbu, si majitelia postavili s presvedčením, že im bude slúžiť do konca života, takže na kvalite práce a materiálu určite nešetrili, nie je to rýchlo postavená novostavba za pár mesiacov.
Rodinný dom je dvojpodlažný, so sedlovou strechou, bez podpivničenia, postavený na pozemku o výmere 662 m2 zastavaná plocha je 130 m2 a čo je dôležité z hľadiska vašého pohodlia, vo vnútri domu je dostatok priestoru pre väčšiu rodinu, úžitková plocha domu je 190 m2.

DISPOZÍCIA DOMU:
Dispozícia tohto 5-izbového domu vyzerá na prvý pohľad štandartne, ale jedná sa o veľmi priestrannú a dômyselne vyriešenú dispozíciu / pôdorysy oboch podlaží nájdte vo fotografiách /. Ako ste videli z videa a fotiek, jedná sa o dom, ktorý bol staroslivo postavený a udržiavaný. Pri navrhovaní interiéru domu sa myslelo na súkromie a pohodu bývania každého člena rodiny, ale pritom bol vytvorený priestor, kde trávi voľné a spoločné chvíle spolu celá rodina.

I.Nadzemné podlažie – Vstup do domu je zabezpečený cez vstupné vchodové plastové dvere kombinované s izolačným dvojsklom, nasleduje zádverie/chodba (6,34 m2), menšia pohotovostná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou (5,34 m2). Z chodby vstúpite do priestrannej obývacej miestnosti (25,59 m2), ktorá je srdcom celého domu , má výhľad na dve svetové strany a priamy výstup na priestrannú zastrešenú terasu (8,55 m2) a záhradu. Ako by sa vám páčila nezameniteľná atmosféra praskajúceho dreva, ktorú počas chladných zimných mesiacov bude vytvárať krb vo vašej obývačke ? Krb s prieduchmi vykúri aj miestnosti v II. NP, dodáva osobitý nádych tomuto priestoru. Každá kuchárka má rada veľký priestor v kuchyni (20,2 m2) , kde má k dispozícii všetky spotrebiče, plynový sporák, el. trúbu, digestor, chladničku. Kuchyňa, s kuchynskou linkou vyrobenou na mieru a s kuchynským jedálenským priestorom spĺňa požiadavku komfortnej kuchyne, z ktorej pohodlne siahnete do samostatnej špajze spojenej s technickou miestnosťou (7,81 m2), kedykoľvek budete čokoľvek potrebovať. Na tomto podlaží je aj jedná hosťovská miestnosť (18,45 m2), takže o vaších priateľov a blízkých je tak isto postarané.

Dôležitým komunikačným prvkom celého domu je centrálne schodisko, ktoré si mimochodom majiteľka navrhla sama a organicky prepája obidve podlažia. Schodisko dodáva priestoru nesmiernu vzdušnosť a neplní len úlohu bezpečnostného prvku ale má aj estetickú úroveň.

II.Nadzemné podlažie – Schodisko vyusťuje na spoločnú galériu (4,57 m2) , z ktorej je vstup do oddychovej zóny domu - do 3 nepriechodných miestností a hlavnej nadštandartne priestrannej kúpeľne (10,34 m2) s rohovou vaňou a toaletou. Všetky miestnosti sú nadštandartne priestranné. Spálňa so samostatným murovaným šatníkom (30,7 m2) a s výhľadom na záhradu, uspokojí každú ženskú dušu. Ďaľšie dve miestnosti (18,45 m2), (17,84m2), využívané ako detské izby, majú priamy výstup na prestrešené balkóny , z kadiaľ je krásny panoramitický výhľad na prírodu.

POZEMOK – pozemok (662 m2), na ktorom je dom postavený, sa pýši všetkým čo má pozemok pri dome mať, z predu je vstup do domu cez okrasnú predzáhradku s drevinami, z boku je parkovacie miesto pre auto a voliera pre psa. V zadnej časti pozemku – vytvorená zóna pre oddych a relax, zastrešená terasa, hojdačka pod stomom, trampolína, miesto pre bazén, záhradný domček a záhradka. Nájdeme tu ovocné stromy / marhuľa, broskyňa, čerešňa, višňa a nechýba aj menšia jabloň/, vinič lemuje oplotenie domu.

IS – dom má k dispozícii všetky IS - obecná voda, verejná kanalizácia, elektrina / rozvod, ktorej je zabezpečený medenými káblami/, plyn. Celkové náklady na bývanie sú 120,- Eur

Prebehla iskra?... poďte sa presvedčiť o kvalitách tohto domu priamo na obhliadke a získajte o ňom viac informácii, kontaktujte ma a rada Vám o dome viac poviem, a prípadne vás ním aj prevediem, kontaktné tč: 0917 114 229, príp. mail:galambosova@laresreality.sk – osobná realitná maklérka
Ing Galambošová Ludmila

A ešte pár informácii pre tých, ktorí nepoznajú túto jedinečnú obec na Hornej Nitre. OSLANY – obec má modernú Základnú školu, materskú škôlku, kde fungujú výtvarné či tanečné krúžky, futbalové ihrisko, telocvičňu s posilovňou, dve viacúčelové ihriská, autocrossovú trať, cyklistickú dráhu pre BMX, zdravotné stredisko, banku, supermarket, viacero súkromných obchodov, kostol, 3 podniky s kvalitnými reštauračnými službami – také malé milé miesto skoro zo všetkým a o kultúrno spoločenské dianie je postarané možno viac ako v meste.
Obec OSLANY je vzdialené od mesta ... Partizánske 8 km, Prievidza 22km, Bojnice 20km.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2006
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Balkón: 16 m²
 • Terasa: 8 m²
 • Predzáhradka: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu