Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 10. 2019
neuvedené, Ružindol
Rodinný dom s garážou a záhradkou v Ružindole na predaj za vynikajúcu cenu
134 000 €

Rodinný dom s garážou a záhradkou v Ružindole na predaj za vynikajúcu cenu

134 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 88 m2
  Plocha pozemku: 245 m2
 • Cena za m2: 893,33 €/m²
  ID inzerátu: 3744771
MG real ponúka na predaj rodinný dom 8 km od Trnavy v obci Ružindol, ktorý je sú súčasťou radovej zástavby troch rodinných domov. Novostavba sa nachádza v tichej lokalite obce. K domu prislúcha garáž a skladový priestor v podkroví. Z ulice je pred ním miesto vyhradené na parkovanie 2 motorových vozidiel a predzáhradka so sadovými úpravami. Vo dvornej časti je situovaná malá záhrada s terasou.

Použité materiály: Na tehlovej novostavbe bol použitý železobetónový strop, drevený krov, strešná krytina BRAMAC protektor, 40 cm izolácia krovu ISOVER, 15 cm tepelná izolácia fasády z polystyrénu a na podlahu 20 cm polystyrén. Vonkajšie steny sú upravené fasádnou farbou CAPAROL v kombinácii s tehlovým obkladom, steny v interiéri majú sádrové omietky. Okná majú 6 komorové profily a izolačné trojsklá (SLOVAKTUÁL), vstupné dvere sú hliníkové s izolačným trosklom, strešné okná sú bezúdržbové (VELUX) s izolačným trosklom, garáž má sekčnú bránu HöRMANN so suprapohonom (rýchle otváranie). Dom v rámci teplo-technického hodnotenia patrí do kategórie „A“ ako nízkoenergetický.

Funkčné delenie vnútorných priestorov: 1. NP, ktorého súčasťou je garáž so skladovým priestorom, má charakter dennej zóny. Funkčne je rozdelené na vstupnú chodbu, WC, spoločenský priestor určený pre obývačku, jedálenskú časť a kuchyňu, špajzu a schodisko vedúce na 2. NP, ktoré je určené výhradne pre potreby domácich užívateľov. Pozostáva z komunikačného priestoru, z ktorého sa vstupuje do technickej miestnosti, kúpeľne s toaletou a troch izieb. Druhý 25 m² skladový priestor sa nachádza v podkroví, prístupný je cez drevené sklápacie schody.

 

Doplňujúce informácie ku každému domu

rozloha pozemku: 245 m²

zastavaná plocha domu: 88,28 m²

úžitková plocha: (prízemie + poschodie): 150 m²

napojenie na obecné prípojky: sú dostupné všetky IS (plyn, voda, kanál, elektrika, optika)

technické vybavenie: vykurovanie a TÚV prostredníctvom kondenzačného kotla Junkers Bosch, podlahové vykurovanie je na prízemí a v kúpeľni na poschodí, vykurovacie telesá sú v 3 izbách na poschodí a v garáži

elektroinštalačné rozvody na: internet a satelit, alarm, kamery, požiarne snímače

zrealizovaná príprava na: klimatizáciu, odvetranie, rekuperáciu

 

Dokončenie stavby, vrátane kolaudácie a pridelenia súpisného čísla, je naplánované na koniec roka 2019. Dom sa predáva ako „holodom“, možná je i dohoda na promptnú realizáciu domu na „kľúč“.

Dom „C“ cena: 134.000, - €

Dom „B“ nie je na predaj

Dom „A“ je predaný

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Ľuboš Šimončič Bratislava
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu


821 01 Bratislava
Mgr. Ľuboš Šimončič
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo