Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 10. 2019
Na varte, Bratislava III - Nové Mesto
Krásny 3 izbový byt s terasou a záhradou na Kolibe
329 900 €

Krásny 3 izbový byt s terasou a záhradou na Kolibe

329 900 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 125 m2
  • Cena za m2: 2 639,20 €/m²
    ID inzerátu: 3745041
Hľadáte kvalitne postavený byt s terasou a záhradou v novostavbe, do ktorého sa môžete hneď nasťahovať?

Taký, ktorý je skutočne pekne riešený, v tichom prostredí a v malom bytovom dome? Ak ste doteraz povedali na všetky otázky áno, smelo čítajte ďalej. Byt, ktorý Vám ponúkam, totiž spĺňa všetky tieto parametre. A navyše – môžete si ho dotvoriť podľa vlastných predstáv.

Natália Šultysová / RK Realitná maklérka ponúka na predaj pekný 3 izbový byt v kvalitne postavenej novostavbe bytového domu na Kolibe, na ulici Na Varte. Kolaudácia bytového domu prebehla v r. 2019.

Bytový dom je situovaný v tichom a peknom prostredí, perfektnou dostupnosťou do centra a hneď v blízkosti domu máte les. Dom sa nachádza v novej zástavbe bytovej výstavby a navyše v slepej ulici na úpätí Malých Karpát, preto tu nájdete súkromie, bezpečie a úplný pokoj.

Samotný byt sa nachádza na 2 poschodí (poslednom) s výťahom, jeho celková výmera je 77,7 m2 a terasa so záhradou má 38 m2. Na každom podlaží sa nachádza iba jeden byt, takže teno byt nemá žiadnych susedov. Byt je krásne presvetlený, orientovaný na dve svetové strany, s veľkou otvorenou halou, dvomi kúpeľňami, kuchyňou s jedálňou a obývačkou, východom na záhradu a terasu, a ďalšími dvomi samostatnými nepriechodnými izbami, z ktorej jedna spálňa má ešte navyše balkón (3m2) a druhá samostanú kúpeľňu.

Od jari do jesene oceníte možnosť oddychu na peknej terase a záhradke, kde si môžete spríjemniť večerné chvíle a vychutnať západ slnka. Krásny vzdušný pocit z bytu poskytujú najmä okná, ktoré sú veľkorysé s praktickými dizajnovými tienidlami na diaľkové ovládanie.

V byte je predpríprava na klimatizačnú jednotku. V byte zatiaľ nie je osadená kuchynská linka.

Benefity bytu: absolútne súkromie, veľký otvorený vzdušný priestor, v celom byte boli použité iba kvalitné materiály – nádherné parkety, veľmi pekné interiérové dvere, v celom byte LAN sieť.

Byt je orientovaný cez juhovýchod až po juhozápad, bytový dom je tesne po kolauádcii a má komornú, rodinnú atmosféru. V podzemnej garáži má tento byt samostatné parkovacie miesto. Vo uvedených fotografiách nájdete aj vizualizácie priestoru obývačky, jedálne a kuchyne.

V uvedenej cene je – byt, garážové miesto v podzemnej garáži a sklad o výmere 5,8 m2.

Mesačné náklady bytu sú na úrovni do 150 EUR.

Cena bytu 329.900 EUR ( možnosť aj HÚ) – uvedená cena je konečná vrátane poplatku pre RK

Názor maklérky: ak hľadáte pekný byt so záhradkou a terasou, v tichom prostredí a bezproblémovou dostupnosťou do širokého okolia, ste na správnej adrese. Byt je k dispozícii ihneď po kúpe.

Ak máte záujem o ďalšie informácie či obhliadku, neváhajte ma kontaktovať.

Certifikovaná realitná maklérka Natália Šultysová – 17 rokov v realitách

0905 444 402, natalia@realitnamaklerka.sk

Ďakujem, že nekopírujete moje texty a fotky, ktoré sú vyhotovené profesionálnym realitným fotografom Jankom Hámorským – janhamorsky.com

Nehnuteľnosť na mape

Natália Šultysová Realitná maklérka, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Karpatská 6
811 05 Bratislava I - Staré Mesto
Natália Šultysová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo