Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2019
neuvedené, Trnava
Od októbra v Trnave na prenájom 252 m² sklad/dielňa v priemyselnej zóne
650 €/mes.

Od októbra v Trnave na prenájom 252 m² sklad/dielňa v priemyselnej zóne

650 €/mes.


  • Typ: Prenájom
    Druh: Skladové priestory
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 252 m2
  • Cena za m2: 2,58 €/m²/mes.
    ID inzerátu: 3745176
MG real ponúka na prenájom 252 m² skladový priestor s vonkajším pozemkom o veľkosti 49 m² v priemyselnej zóne. Sklad/dielňa okrem nadzemného podlažia (NP) disponuje ďalšími dvomi podzemnými podlažiami (PP), s ktorými je spojený dvoma od seba nezávislými schodiskami a nákladným výťahom. Medzi 1. PP veľkým cca 62 m² (V/4,45 m) a NP je otvor s poklopom, cez ktorý možno prenášať predmety na skladovanie alebo na ich úpravu či spracovanie. Podobne veľký priestor rozšírený o bývalý sklad na tuhé palivo veľký 13,2 m², sa nachádza na 2. NP (V/2,75 m).

Priestor na 1. NP je priečkou rozdelený na dve polovice, z ľavej strany sa dovnútra vchádza dvojkrídlovou bránou (V/2,30 m). V nej sú 2 WC, prechodový koridor ku schodisku do 2. PP a cca 52 m² priestor, ktorý je momentálne predelený  sadrokartónovou priečkou. Druhú časť so vstupnými dverami tvorí chodba, dve prechodné kancelárie, sklad/dielňa, kuchynský kút, výťah a schody do 1. PP. Podlahy sú betónové okrem kancelárii, kde je plávajúca podlaha a WC, v nej bola použitá keramická dlažba. V budove je zavedený optický kábel, provideri sú Orange, Magio, Swan.

Nájomná cena: 650,- €/mesiac + energie + DPH. S podpisom „Nájomnej zmluvy“ sa hradí kaucia vo výške jednomesačného nájmu.

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. Ľuboš Šimončič Bratislava
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu


821 01 Bratislava
Mgr. Ľuboš Šimončič
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty