Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 09. 2019
Žilina
Rodinný dom so slnečným pozemkom, Žilina-Bánová (ZAZJ-14)- REZERVOVANÉ
155 000 €

Rodinný dom so slnečným pozemkom, Žilina-Bánová (ZAZJ-14)- REZERVOVANÉ

155 000 €

vrátane provízie možnosť HÚ


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 90 m2
  Zast. plocha: 129 m2
  Plocha pozemku: 489 m2
 • Cena za m2: 1 722,22 €/m²
  ID inzerátu: 3745283
Hľadáte bývanie v útulnom, zrekonštruovanom rodinnom dome s priestranným pozemkom, necelé 4 km od centra Žiliny s možnosťou okamžitého nasťahovania bez nutnosti akejkoľvek investície, alebo rekonštrukcie ? Ak znie Vaša odpoveď ÁNO, tak venujte pozornosť tejto ponuke - ROZHODNE ODPORÚČAM.

Realitná kancelária R&MZ si Vám dovoľuje EXKLUZÍVNE ponúknuť veľmi zachovalý okamžite obývateľný, 3. izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii interiéru, ktorý sa nachádza v okrajovej časti Žiliny - Bánová s dobrou dostupnosťou do mesta nielen autom, ale aj MHD.

Dom sa nachádza na slnečnom pozemku s celkovou rozlohou 618 m², z čoho pôdorys domu zaberá 102 m² a hospodárska budova (dielňa) má 27 m².
Dom s dvorom je opticky oddelený od okolitého sveta vysokým dreveným plotom, ktorý zabezpečuje absolútne súkromie, čo považujem za pridanú hodnotu.

Rozsah prevedenej rekonštrukcie: plávajúce podlahy, plastové okná, interiérové a exteriérové dvere, stierky, nový odpad a kanalizácia, nové rozvody elektriny, vody a plynu - len sa nasťahovať.

Dom je z časti podpivničený a je napojený na všetky IS, okrem vody, nakoľko disponuje vlastnou studňou s výbornou vodou. V dome je centrálne vykurovanie plynovým kotlom, ale je možné dom vykurovať aj pevným palivom, nakoľko disponuje dvoma komínmi čo pre romantikov znamená, že nie je problém dobudovať krb.

Dispozičné riešenie domu:
- Suterén: 1 x pivnične - technická miestnosť z väčšej časti pod úrovňou zeme s plynovým kotlom a čerpadlom na vodu so samostatným vchodom zo dvora.
- 1. NP: predsieň, chodba - po vstupe na chodbu sa naľavo vstupuje do obývacej miestnosti, na priamo do kúpelne, na pravo je kuchyňa ktorej súčasťou je oddelená špajza a z kuchyne sa dostaneme do spálne a následne do ďalšej obytnej miestnosti. Pokračovaním 1 NP je už spomínaná hospodárska budova (dielňa) so samostatným vchodom zo dvora.
- Podkrovie je prístupné tzv. dreveným chatovým schodiskom z predsiene domu a je možné ho zobytniť

Nehnuteľnosť je možné zakúpiť aj formou HÚ, ktorý Vám radi a bezplatne sprostredkujeme v rámci našich služieb - výber najvýhodnejšieho modelu HÚ pre Vašu nehnuteľnosť spojeného s kompletizáciou spracovania podkladov k žiadosti o úver vrátane Kúpnych zmlúv, katastrálneho poplatku a poplatkov za overenie podpisov.

V prípade záujmu o danú ponuku nás neváhajte kontaktovať telefonicky, prípadne prostredníctvom e-mailu.

Kontakt na makléra: Zuzana Juhászová mobil: 0948247297, e-mail : juhaszova@rmz.sk

Nehnuteľnosť na mape

Zuzana Juhászová R&MZ reality s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Mlynská 2
934 01 Levice
Zuzana Juhászová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty