Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 12. 2019
Jána Jonáša, Bratislava IV - Devínska Nová Ves
Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s logiou, kompletne zariadený
119 900 €

Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s logiou, kompletne zariadený

119 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 68 m2
  • Cena za m2: 1 763,24 €/m²
    ID inzerátu: 3747776
Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Jána Jonáša v Bratislave - Devínska Nová Ves. Byt má rozlohu 68m2 a nachádza sa na 5 poschodí v 12 poschodovom novo zrekonštruovanom a zateplenom panelovom dome. K bytu prislúcha logia a pivničná kobka.

Rekonštrukcia v roku 2019 zahŕňala kompletnú výmenu stúpačiek, výťahov, rekonštrukciu balkónov a ich konštrukcií, spoločných vnútorných priestorov a kompletnú výmenu plastových okien.

Byt je po úplnej rekonštrukcii. Predáva sa kompletne zariadený (vstavané kuchynské spotrebiče - rúra, mikrovlnka, umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, plynový sporák, len sa nasťahovať a bývať.

Pri dome je oplotené detské ihrisko, garáže, parkovacie státia ako verejne prístupné, tak aj ohradené parkovacou rampou, len pre obyvateľov tohto bytového domu.

Cena bytu je 119.900 EUR plus sprostredkovateľská provízia pre RK
Kontakt: info@metropolitanreal.sk, 0948 090 301

Klientom bezplatne ponúkame kompletný hypotekárny servis – poradenstvo a realizácia celého hypotekárneho procesu od zabezpečenia najvýhodnejšej ponuky až po uzavretie úverovej zmluvy.

V rámci provízie zabezpečujeme pre našich klientov kompletný servis od uskutočnenia obhliadky až po odovzdanie bytu, vrátane právneho servisu (vypracovania všetkých zmlúv, návrhu na vklad vlastníckeho práva a odovzdávacieho protokolu), uhradenia poplatkov za osvedčenie podpisov u notára a za návrh na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty