Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 10. 2019
Chorvátsko
Vrsi - Mulo, krásny dom (prvý rad od mora)
450 000 €

Vrsi - Mulo, krásny dom (prvý rad od mora)

450 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 181 m2
  Plocha pozemku: 542 m2
 • Cena za m2: 2 486,19 €/m²
  ID inzerátu: 3747921
Krásny dom na predaj v prvom rade pri mori v Mulo / Vrsi. Dom sa nachádza priamo pri mori a ponúka nádherný výhľad na more a mesto Nin. Tento dom s prekrásnou záhradou sa skladá z prízemia a prvého poschodia. Na prízemí je kuchyňa a jedálenský kút, predsieň, komora, krytý vchod a terasa. Na poschodí sú tri izby, terasa, kúpeľňa a predsieň, ktorá vedie na terasu 42 m2 . V dome je jeden apartmán so samostatným vchodom. Byt sa skladá z kúpeľne, obývacej izby, kuchyne a jedálenského priestoru a jednej miestnosti. Dom je zariadený a je na predaj!

Vrsi sa nachádza v severozápadnej časti severnej Dalmácie, asi 20 km od Zadaru a 5 km od najstaršieho chorvátskeho kráľovského mesta Nin. Vrsi sa môže pochváliť asi 34 km dlhým pobrežím bohatým na prírodné pláže a zátokami vhodnými na kúpanie.

V päťdesiatych rokoch začali obyvatelia Vrsi zostupovať k pobrežiu a stavať tam svoje domy a tiež novú osadu Mulo. Dnes je Mulo oázou krásnych domov, ktorých hostitelia sú väčšinou orientovaní na turistiku. Ďalšie sídlo na brehu Zukve vzniklo v 60. rokoch 20. storočia ako letovisko. Mesto Poljica je druhým najväčším mestom v meste Vrsi. Poljica sa nachádza na západe Ravni Kotar a asi 3 km od mora. Vrsi sa nachádza v severozápadnej časti severnej Dalmácie, asi 20 km od Zadaru a 5 km od najstaršieho chorvátskeho kráľovského mesta Nin. Vrsi sa môže pochváliť asi 34 km dlhým pobrežím bohatým na prírodné pláže a zátokami vhodnými na kúpanie. V päťdesiatych rokoch začali obyvatelia Vrsi zostupovať k pobrežiu a stavať tam svoje domy a tiež novú osadu Mulo. Dnes je Mulo oázou krásnych domov, ktorých hostitelia sú väčšinou orientovaní na turistiku. Ďalšie sídlo na brehu Zukve vzniklo v 60. rokoch 20. storočia ako letovisko.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Starohájska 11
917 01 Trnava
Roman Bičiar.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty