Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2020
Chorvátsko
Vrsi - Mulo, krásny dom (prvý rad od mora)
450 000 €

Vrsi - Mulo, krásny dom (prvý rad od mora)

450 000 €

vrátane provízie


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 181 m2
  Plocha pozemku: 542 m2
 • Cena za m2: 2 486,19 €/m²
  ID inzerátu: 3747921
Krásny dom na predaj v prvom rade pri mori v Mulo / Vrsi. Dom sa nachádza priamo pri mori a ponúka nádherný výhľad na more a mesto Nin. Tento dom s prekrásnou záhradou sa skladá z prízemia a prvého poschodia. Na prízemí je kuchyňa a jedálenský kút, predsieň, komora, krytý vchod a terasa. Na poschodí sú tri izby, terasa, kúpeľňa a predsieň, ktorá vedie na terasu 42 m2 . V dome je jeden apartmán so samostatným vchodom. Byt sa skladá z kúpeľne, obývacej izby, kuchyne a jedálenského priestoru a jednej miestnosti. Dom je zariadený a je na predaj!

Vrsi sa nachádza v severozápadnej časti severnej Dalmácie, asi 20 km od Zadaru a 5 km od najstaršieho chorvátskeho kráľovského mesta Nin. Vrsi sa môže pochváliť asi 34 km dlhým pobrežím bohatým na prírodné pláže a zátokami vhodnými na kúpanie.

V päťdesiatych rokoch začali obyvatelia Vrsi zostupovať k pobrežiu a stavať tam svoje domy a tiež novú osadu Mulo. Dnes je Mulo oázou krásnych domov, ktorých hostitelia sú väčšinou orientovaní na turistiku. Ďalšie sídlo na brehu Zukve vzniklo v 60. rokoch 20. storočia ako letovisko. Mesto Poljica je druhým najväčším mestom v meste Vrsi. Poljica sa nachádza na západe Ravni Kotar a asi 3 km od mora. Vrsi sa nachádza v severozápadnej časti severnej Dalmácie, asi 20 km od Zadaru a 5 km od najstaršieho chorvátskeho kráľovského mesta Nin. Vrsi sa môže pochváliť asi 34 km dlhým pobrežím bohatým na prírodné pláže a zátokami vhodnými na kúpanie. V päťdesiatych rokoch začali obyvatelia Vrsi zostupovať k pobrežiu a stavať tam svoje domy a tiež novú osadu Mulo. Dnes je Mulo oázou krásnych domov, ktorých hostitelia sú väčšinou orientovaní na turistiku. Ďalšie sídlo na brehu Zukve vzniklo v 60. rokoch 20. storočia ako letovisko.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty