Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2019
Trnava
PREDAJ VEĽKÝ 3 izbový zrekonštruovaný byt Trnava
136 000 €

PREDAJ VEĽKÝ 3 izbový zrekonštruovaný byt Trnava

136 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 76 m2
  • Cena za m2: 1 789,47 €/m²
    ID inzerátu: 3747966
EXKLUZÍVNE – CASMAR RK Vám ponúka na predaj krásny moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt, nachádzajúci sa na 8/12 podlaží zrekonštruovaného bytového domu. Jeho obytná plocha je 76m2 vrátane komory + loggia cca 4m2, k bytu prislúcha taktiež pivničná kobka tiež cca 4m2 a jedno parkovacie miesto. Bytový dom je zateplený, má vlastnú novú plynovú kotolňu, bezbariérový vstup, parkovisko zabezpečené závorami s ovládačom na čip. V rámci kolaudácie boli prevedené v okolí parkové úpravy, vybudované je nové detské ihrisko a okolie je monitorované bezpečnostným kamerovým systémom. Vymenené sú oba výťahy – nákladný aj osobný. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby so samostatným WC a kúpeľnou so sprchovým kútom, s chodby sa dá prejsť do samostatnej spálne a do priechodnej kuchyne s výstupom na loggiu. Súčasťou predaja je kuchynská linka vybavená vstavanými spotrebičmi, zariadená kúpeľňa a vstavaná skriňa v detskej izbe. V tesnej blízkosti bytu sa nachádza zastávka MHD, Non stop automat na mlieko, v dosahu je taktiež ZŠ, škôlka, pekáreň s potravinami, zdravotné stredisko, zubár, lekáreň a sauna s masážou. Jeho poloha umožňuje rýchli výjazd na D1, R1, severný obchvat mesta a pomerne komfortný výjazd do centra krajského mesta.
Predajná cena tejto nehnuteľnosti je 136000EUR vrátane všetkých poplatkov a služieb spojených s predajom spomínanej nehnuteľnosti.
Tento byt môžete vlastniť aj prostredníctvom HÚ, s ktorým vám radi pomôžeme. V prípade obhliadok alebo ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle 0915 032 776 alebo mailom: ostriz.j@casmar.sk. Ján Otríž

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Dolnopotočná 7
917 00 Trnava
Ján Ostríž
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty