Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2019
Jakobyho, Košice I - Staré Mesto
Pekný a kvalitne prerobený 2. izb. byt Staré mesto - odporúčame!
99 900 €

Pekný a kvalitne prerobený 2. izb. byt Staré mesto - odporúčame!

99 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 55 m2
  • Cena za m2: 1 816,36 €/m²
    ID inzerátu: 3748923
Chcete vlastniť  byt  v bezprostrednej blízkosti centra?

Ste radi, ak máte všetko poblízku? Obchodné centrum, poštu, polikliniku, ihriská, školy, škôlky, MHD..

Chcete sa vyhnúť ranným a poobedňajším dopravným zápcham pri ceste do a z práce?

Chcete investovať do kúpy bytu a byt ľahko prenajímať?

 

Ak áno, tak tento byt je určený Vám - Vitajte doma!

Ponúkame Vám pekný, priestranný, kvalitne prerobený 2. izb. byt v širšom centre mesta, ul. Jakobyho - Staré mesto. Daná lokalita je lukratívnou lokalitou vzhľadom k centru mesta Košice a jeho dostupnosti a je poznačená zvýšením záujmom o kúpu a prenájom nehnuteľností.  Bytový dom má veľmi dobrú polohu s dobrou dostupnosťou k MHD,  obchodných centier, nemocnice. základná škola, materská škola, stredné školy, Technická univerzita a  vynikajúci  je taktiež prístup  do  centra  mesta - do 2 min. pešej chôdze.

 

Úžitková výmera bytu je 54,6  m2 bez plochy balkóna  (podlahová plocha bytu +  plocha pivnice). Byt je orientovaný na západ. Balkón a dve izby má orientované na JZ do dvora, kuchyňa a kúpeľňa s oknom je orientovaná na SV do ulice.  Byt sa nachádza na 3.p./4. p.  bez výťahu.  Byt pozostáva z dvoch samostatných obytných miestností, kuchyne, kúpeľne a samostatnej toalety. Obytný dom je zateplený. Byt je stredový, teplý a slnečný.

 

REKONŠTRUKCIA BYTU

Byt je po rekonštrukcii realizovanej pred dvomi rokmi.  Byt má plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu.  V byte sú nové medené elektrické rozvody, nové rozvody vody a odpadu, novovymurované jadro, novú kuchynskú linku. Podlahy v obytných miestnostiach sú kvalitné plávajúce podlahy a pod nimi sú zachovalé parkety.  V predsieni a kúpeľni je keramická dlažba. Vstupné dvere sú menené.  Interiérové dvere sú drevené.  

 

KUCHYŇA

Kuchyňa je priestranná. Kuchynská linka je  nová a má dostatok úložného a pracovného priestoru. V linke je osadený nerezový drez s pákovou nerezovou batériou. V kuchynskej linke je vstavaná plynová varná doska a vstavaná elektrická rúra.   Vo Vašej novej kuchyni sa nemusíte báť, že sa po namáhavom celom dni ešte nabeháte...stačí pár krokov a všetko máte po ruke na prípravu dobrej večere.

 

KÚPEĽŇA

Rekonštrukcia kúpeľne zahŕňa  -  nové obklady, dlažba, nová vaňa, rozvody vody a odpadu, páková nerezová batéria, V byte je nové stúpacie vedenie. Toaleta je samostatná.

 

IZBY

Vstup do izieb je samostatný. Izby sú priestranné. Podlahy v izbách sú plávajúce. Radiátory v izbách sú zachovalé, liatinové, majú spodný a aj vrchný ventil, termostatické hlavice a digitálne merače. 

 

V okolí  obytného domu je dostatok zelene, kde sa môžete poprechádzať nielen so svojimi deťmi ale aj s domácimi miláčikmi. Zónu oddychu Vám poskytnú mestské parky v bezprostrednej blízkosti využívané hlavne rodinami s deťmi. Večerné prechádzky centrom mesta - nezabudnuteľná atmosféra, ktorú môžete zažívať každý večer, nielen niekoľkokrát v roku. 

 

Susedia sú bezproblémoví a slušní.  Na byte neviazne žiadna ťarcha. 

 

Lokalita s plnou občianskou vybavenosťou, dopravnou infraštruktúrou a nákupnými možnosťami. Výborné bčianske vybavenie v okolí - MHD, materská škôlka, základná škola, stredné školy, TU  ihriská, pošta, poliklinika, obchodné centrá …Centrum mesta je v dostupnosti pár minút pešej chôdze.

 

V byte vládne príjemná atmosféra  - príďte sa o tom sami presvedčiť!

 

Páči sa Vám tento byt? Zavolajte čím skôr na t.č. 0907900717 alebo napíšte na alenkakatonova@gmail.com, pretože tu sa nachádza Váš domov.

 

Cena nehnuteľnosti je uvedená vrátane sprostredkovateľskej provízie, ktorá v sebe zahŕňa kompletný servis a službu pre Vás spočívajúcu: v serióznom jednaní za jedným stolom o podmienkach a financovaní za účasti troch strán - predávajúceho, kupujúceho a nás, v príprave a podpise zmluvy o budúcej zmluve, v príprave a podpise kúpnej zmluvy, návhru na vklad kúpnych zmlúv a odovzdávacieho protokolu, v prípade potreby príprava splnomocnenia na zastupovanie vo veci predaja a kúpy, v nezávislom nájdení pre Vás najvhodnejšej a najvýhodnejšej hypotéky z bánk pôsobiacich na našom trhu, dohodnutie a realizáciu obhliadky so súdnym znalcom, platby za overenie podpisov na kúpnych zmluvách u notára, platby za podanie štandardného návrhu kúpnych zmlúv na kataster, platby za podklady z katastra nehnuteľnosti potrebné k čerpaniu hypotekárneho úveru, účasť makléra na odovzdaní nehnuteľnosti a súčinnosť pri prepisovaní médií.

 

Nehnuteľnosť na mape

Ing. Alena Katonová ATOMIA, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Južná trieda 31
040 01 Košice-Juh
Ing. Alena Katonová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo