Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 10. 2019
Generála Goliána, Trnava
Predaj - vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt s lodžiou a klimatizáciou na ulici Gene. Goliána
101 500 €

Predaj - vkusne zrekonštruovaný 3 izbový byt s lodžiou a klimatizáciou na ulici Gene. Goliána

Generála Goliána, Trnava, okres Trnava
101 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 70 m2
 • Cena za m2: 1 450 €/m²
  ID inzerátu: 3749021
Bývanie vo vkusnom zrekonštruovanom a priestrannom 3-izbovom byte o výmere 70 m2 sa nachádza na ulici Generála Goliána. Byt je situovaný na 6. poschodí v 8-podlažnom zateplenom bytovom dome s novým výťahom, v príjemnom susedstve s množstvom zelene.

DISPOZÍCIA

Dispozícia bytu umožňuje vyniknúť jeho praktickosti a dodáva mu príjemnú vzdušnosť a prechodnosť svetla do všetkých izieb. Dostatok slnečného svetla zabezpečuje orientácia bytu na dve svetové strany východ a západ. Počas slnečných dní sa o príjemnú teplotu v byte postará klimatizačná jednotka umiestnená v obývačke.

Vo vstupnej chodbe je dostatok miesta a úložného priestoru, plynule prechádza do veľkej obývačky a kuchyne s praktickou linkou. V pravo od chodby sa nachádza samostatná toaleta. V byte sú dve samostatné neprechodné izby využívané ako spálňa a detská izba. Z obývačky sa vystupuje na lodžiu ktorá je zabezpečená rolovacou žalúziou. V kúpeľni s dostatočným priestorom je praktická vaňa so sklenenou zástenou. Byt sa predáva s čiastočným zariadením chodby s vešiakovou zostavou, botníkom a skriňou v spálni.

REKONŠTRUKCIA

Byt prešiel v roku 2008 kvalitnou rekonštrukciou. Príjemný pocit v ňom dotvára podsvietenie sadrokartónových stropov. Elektroinštalácia bola menená v chodbe, kuchyni, kúpeľni a obývacej izbe.

Plastové okná s interiérovými žalúziami a sieťkami proti hmyzu v izbách zohrávajú svoju úlohu počas letných dní. V byte sú menené interiérové obložkové drevené dvere, veľkoplošné laminátové podlahy v izbách, v chodbe, kuchyni , kúpeľni a na toalete je dlažba. V byte sú stierky. V izbách sú nové radiátory s termoregulačnými hlavicami. K bytu prislúcha oplechovaná pivnica (2x3m). Náklady bytu tvorí fond opráv vo výške 75 EUR a zálohové platby na 1 osobu 63 EUR/mesiac.

Bytový dom je zateplený s vymenenými stúpačkami, odizolovanou strechou, plastovými dverami s elektrickým vrátnikom a novým digitálnym výťahom.

POLOHA BYTU

Byt ponúka komfortnú pešiu dostupnosť MHD, potravín, reštaurácie, škôl a materských škôlok a všetkého, na čo si spomeniete. Detské ihrisko v blízkosti bytového domom je pridanou hodnotou pre mladé rodiny s deťmi. Parkovanie je možné z dvoch strán bytového domu.

Kontaktujte ma kedykoľvek.

Uverejnená fotodokumentácia a popisový text nehnuteľnosti sú majetkom firmy a nie je možné ich kopírovať bez písomného súhlasu.

V cene nehnuteľnosti:

*sprostredkovanie vyhotovenia zmluvnej dokumentácie k prevodu nehnuteľnosti (kúpna zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností), právny servis,

*prehlásenie energií z pôvodného na nového majiteľa / elektrika, plyn, voda pri dome/ vyhotovenie odovzdávacieho protokolu/,

*sprostredkovanie a vybavenie Hypotekárneho úveru, vrátane vinkulácie poistenia nehnuteľnosti k hypotekárnemu úveru na počkanie / sme zapísaní v NBS v Registri finančných agentov a finančných poradcov ako Podriadený finančný agent v Podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 171934 a číslom 205292.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Lodžia: 4 m²
 • Pivnica: 6 m²

Nehnuteľnosť na mape

Andrea Némethyová 1000 Realít, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 19
917 01 Trnava
Andrea Némethyová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty