Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2019
Hamuliakovo
Rustikálny RD, Hamuliakovo: 4,5 izby + pivnica, 2x krb, dvojgaráž, ÚP: 355 m2, 17,31 á pozemok
215 000 €

Rustikálny RD, Hamuliakovo: 4,5 izby + pivnica, 2x krb, dvojgaráž, ÚP: 355 m2, 17,31 á pozemok

215 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 355 m2
  • Cena za m2: 605,63 €/m²
    ID inzerátu: 3749324
PONÚKAME NA PREDAJ 4,5 izbový, kompletne podpivničený dvojpodlažný rodinný dom s výhľadom na Dunaj, spolu s 17,31 á pozemkom v Hamuliakove, len 3 km od Dunajskej Lužnej a 10 km od Bratislavy.

DOM POSTAVENÝ V RUSTIKÁLNOM ŠTÝLE bol kolaudovaný pred 9 rokmi a jeho celková ÚP je 355 m2. Postavený je z pálených tehál, omietka je klasický brizolit. Múr okolo pozemku je z kameňov a tehál. Okná sú plastové s imitáciou dreva, strešná krytina je Bramac. Podlahy sú keramické a laminátové. Dom bol stavaný aj na podnikanie. V jeho prízemnej časti je za predsieňou veľká miestnosť s dvomi WC, Prízemnej časti domu dominuje veľká obývačka s krbom, ktorá je prepojená s priestrannou kuchyňou a špajzou. V rohu obývačky je drevené schodisko z masívu, vedúce na poschodie. Galéria je presvetlená strešnými oknami a je obložená drevom. Okrem izieb a kúpeľne s rohovou vaňou na poschodí je jedna izba s balkónom, ktorá môže slúžiť ako samostatný byt. Je tu kuchynská linka, liatinové kachle a menšia rohová vaňa. V suteréne je okrem dvojgaráže s montážnou jamou vybudovaná vináreň s posedením, krbom, dvoma WC, barovým pultom, ako aj pecou na chleba a údiarňou. Z podpivničenia je východ na pozemok.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE PRÍZEMIA: vstupuje sa do predsiene spresvetleným posedením v tzv. „lastovičom hniezde“. Z predsiene sa prechádza do pracovne (ordinácie) s dvoma WC. Za ňou je obývačka s krbom, kuchyňou a jedálňou, WC, vstupom do pivnice a východom na terasu. Z obývačky sú schody na poschodie.garáže alebo vinárne s krbom, ktoré sú v zadnej časti prepojené chodbou. Za garážou je kúpeľňa s vaňou a WC, vedľa nej je špajza. Chodbou sa prejde k schodisku, ktoré vedie na poschodie.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE POSCHODIA: po schodoch sa vyjde do galérie obloženej drevom. Naľao je spálňa s rolldorom. Po chodbe sa prichádza k menšej izbe s východom na dlhý balkón. Za izbou je kúpeľňa s rohovou vaňou a WC a vedľa nej samostatná izba s balkónom. V tejto izbe je kované točité schodisko s východom do podkrovia, kde je úložný priestor.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE SUTERÉNU: tu sa nachádza dvojgaráž s montážnou jamou a ďalších 6 miestností, ktoré slúžia ako vináreň s krbom posedením, dve WC, slovenská izba s pieckou, sklad vína a nedokončená miestnosť, ktorá mala slúžiť ako wellnes s vaňou. Z podpivničenia je východ na pozemok

INŽINIERSKE SIETE: dom je napojený na všetky IS. Vykurovanie je prostredníctvom plynového kotla Vaillant – na prízemí podlahové, na poschodí radiátorové. V pivnici je studňa s čerpadlom na studňovú vodu. Celý dom je napojený na alarm. Mesačné náklady na prevádzku domu sú 190,-€

POZEMOK, ktorý sa predáva s domom, má celkovú výmeru 17,31 á. Oplotená je cca 8 á časť. Priľahlý pozemok je možné oplotiť – vysvetlíme osobne.

HAMULIAKOVO je veľmi pekná a udržiavaná obec. V obci je materská a základná škola, hokejová hala, obecná knižnica, potraviny, reštaurácie, lekáreň a lekári. Čuňovská zdrž je časť Dunaja s miernym tokom, čo ju predurčuje na rôzne vodácke aktivity a rybolov. Medzi obcou a hrádzou je
kanál s čistou vodou a krásnymi zákutiami. Z Čuňova do Hamuliakova počas víkendov premáva menšia loď, ktorá prepravuje peších, korčuliarov a cyklistov, aj s bicyklami.

CENA: 215.000,-€, aj na čiastočný HÚ.

KONTAKT: Mgr. Roman Majerčík, TEL: 0903 758 502.

POZNÁMKA: Vzdialenosti sú vždy merané od konca Bratislavy po začiatok cieľovej obce.

***Kompletné a objektívne porovnanie hypotekárnych úverov od všetkých bánk. RÝCHLO, ZDARMA A ODBORNE PRE VŠETKÝCH.

UPOZORNENIE: Texty, pôdorysy a fotodokumentácia sú autorským dielom a majetkom inREAL-u.

Doplnkové charakteristiky

  • Energetický certifikát: nemá

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Osadná 11 11
831 03 Bratislava
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty