Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2019
Pluhová, Bratislava III - Nové Mesto
3,5 izb. byt, Pluhova, Nové Mesto
209 900 €

3,5 izb. byt, Pluhova, Nové Mesto

209 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 89 m2
  • Cena za m2: 2 358,43 €/m²
    ID inzerátu: 3750524
Ponúkame na predaj nádherný komplet prerobený 3,5 izbový byt (89m2) s balkónom a pivnicou v tichej časti na prvom poschodí, v lokalite Bratislava-Nové Mesto, Pluhová ulica v blízkosti Polusu a Kuchajdy na prvom poschodí bez výťahu.

Byt (81m2) disponuje inovovanými priechodnými miestnosťami: vstupnou vydláždenou Chodbou, z ktorej je vstup do WC/Toalety a dvoj-krídlovými dverami do Obývacej izby spojenej s Kuchyňou. Pokračuje sa ďalej do súkromnej časti cez priechodnú Chodbičku do Kúpeľne, Spálni, Šatníka a Detskej izby/Pracovne. Z obývacej izby je aj vchod na balkón(2,55m2) situovaný do ulice. Súčasťou bytu je samostatná veľká pivnica(5,25m2). V dome sa nachádzajú spoločné priestory využívané na domové schôdze.

V byte sú vymenené kompletne rozvody, voda, odpad, elektrika a štruktúrovaná kabeláž. Dom je postavený z tehly, niektoré vnútorné priečky pórobetón. Vo vchode je len 9 bytov. Do bytu zavedené káblové pripojenie od UPC pre vysokorýchlostný Internet do 1Gigabit a TV vo vysokom rozlíšení

V cene bytu sú taktiež: nové ADLO bezpečnostné (trieda 4) vchodové a interiérové dvere, plastové okná, kompletne vybavená kuchyňa spotrebičmi najvyššej triedy-viď popis nižšie, barovým pultom s barovými stoličkami, knihovňa, šatník a roll-door v spálni.
Pred bytovým domov v zadnej časti vo dvore (nie do ulice), je samostatné parkovisko pre bývajúcich. Nemusíte sa báť, že by ste niekedy nezaparkovali hoc aj s dvoma autami! Dvor je trávnatý so stromami a lavičkou pre oddych.

Nehnuteľnosť na mape

Janka Kasalová LIONREAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Drieňová 34
821 02 Bratislava II - Ružinov
Janka Kasalová
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty