Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 10. 2019
Zemplínska, Senec
NEO- na predaj útulný 2 izbový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou
98 000 €

NEO- na predaj útulný 2 izbový byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou

98 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 51 m2
 • Cena za m2: 1 921,57 €/m²
  ID inzerátu: 3752665
Ponúkame na predaj 2izbový byt o rozlohe 51m2 na Zemplínskej ulici, v Senci. Mesto je známe, ako turistické centrum v juhozápadnej časti Slovenska. Senec nie je atraktívny len pre populárne Slnečné jazerá ale aj polohou. Poloha je veľmi pútavá z hľadiska dostupnosti do hlavného mesta 25km, tak ako aj dostupnosťou do susedných štátov. Vzdialenosť rakúskych hraníc od Senca je len 27km a od našich južných susedov nás delí vzdialenosť len 28km. Taktiež pre nadšencov cykloturistiky z mesta vedie cyklotrasa priamo do Pezinku, v ktorom je nespočetne veľa zaujímavých trás s krásnymi výhľadmi na Malé Karpaty a okolie.

Ponúkaný byt, pôsobí veľmi presvetlene a útulne vďaka dispozičnému riešeniu. Zo vstupnej chodby sa plynule prechádza do kuchynských priestorov a obývacej izby, z ktorej z bočnej steny je prístup na loggiu (4,4m2). Podlaha na chodbe a v kuchyni je dlažba a v obývacej izbe plávajúca podlaha, čo naznačuje pomyselné predelenie dvoch bytových častí. V kuchyni sa nachádza linka, vstavané spotrebiče a v obývacej izbe je gauč. Vstupná chodba taktiež vedie do kúpeľne a spálne. V kúpeľni je rohová vaňa a v spálni je plávajúca podlaha, pre dostatok úložného priestoru je skriňa a vstup na loggiu. Výhľad ktorý ponúka orientácia bytu, je na mesto a v diaľke na vrcholky Malých Karpát.

K bytu prislúcha parkovacie miesto pod bytovým domom a pivničná kobka.

Kúsok od bytového domu sa nachádza o niečo menej známe Strieborné jazero, no o nič menej krásne s jedinečnou pokojnou atmosférou. V lete Strieborné jazero ponúka možnosť kúpania, keď je zima dostatočne chladná a jazero zamrzne, sa naskytuje možnosť korčuľovania na ľade. V tesnej blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť vrátane supermarketu Tesco, materská a základná škola, pre najmenších detské ihrisko na Salámke, reštaurácia Lilien... Trochu ďalej sa nachádza poliklinika s množstvom lekárskych ambulancií, Aquapark a známe Slnečné jazerá.

Byt je možné kúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, s vybavením ktorého Vám radi pomôžeme.

V prípade záujmu o osobné stretnutie alebo akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Cena za nehnuteľnosť je 98.000.-EUR


Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk
neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Lodžia: 4 m²
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Karol Zachar NEOREAL, s.r.o.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Kapitulská 28
917 01 Trnava
Karol Zachar
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty