Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 09. 2019
Podháj, Bratislava IV - Lamač
Predaj 6i RD BA Lamač, poz.370m2 a 785m2 záhrada
550 000 €

Predaj 6i RD BA Lamač, poz.370m2 a 785m2 záhrada

550 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 280 m2
  Plocha pozemku: 370 m2
 • Cena za m2: 1 964,29 €/m²
  ID inzerátu: 3752947
Predám RD v Bratislave so záhradou, mestskej časti Lamač. Dom je 6-izbový plus samostatná kuchyňa, murovaný, celopodpivničený s 3mi podlažiami: jedným podzemným, dvoma nadzemnými a garážou pričom každé z podlaží je rozdelené do dvoch výškových úrovní. Vstup je cez 1NP prostredníctvom zastrešeného schodiska. Z dispozičného hľadiska objekt obsahuje v nadzemných podlažiach dva vzájomne prepojené 3-izbové byty a v suteréne sa nachádzajú hospodárske, skladové a technické priestory. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, vykurovanie je ústredné s dvoma vlastnými zdrojmi tepla - plynovým a drevoplynovým kotlom. Príprava teplej vody je prostredníctvom elektrických bojlerov v kombinácii so solárnym systémom. Objekt je vhodný aj ako sídlo firmy s vynikajúcou dostupnosťou aj v rámci MHD a možnosťou parkovania priamo pred vstupom na príjazdovej komunikácii. V prípade potreby je možné na pozemku vybudovať ďalšie dve garáže.

Objekt je vo veľmi dobrom stave, bol skolaudovaný v r.1987 a v rokoch 2005 až 2015 bolo realizované zateplenie, výmena kotlov a doplnenie solárneho systému. Obytná plocha 280m2. Záhrada patriaca k domu sa nachádza vo svahu nad objektom priamo pri lesnom poraste vo vzdialenosti cca 300m od objektu s ktorým nemá priamy kontakt. Výmera záhrady je 785m2. Objekt je voľný, vyprataný a okamžite k dispozícii.

Toto je súkromný občiansky inzerát a neželám si aby ma kontaktovali realitné kancelárie ani samostatne pôsobiaci realitní makléri, rovnako si neželám zaradiť tento inzerát do ich ponuky.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty