Tehlový nový 4 i byt, novostavba pre rodinu, Zelená stráň
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 05. 2021
Zelená stráň, Košice III - Košická Nová Ves
Tehlový nový 4 i byt, novostavba pre rodinu, Zelená stráň
162 800 €

Tehlový nový 4 i byt, novostavba pre rodinu, Zelená stráň

162 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 76 m2
 • Cena za m2: 2 142,11 €/m²
  ID inzerátu: 3756120
Ponúkame na predaj posledné 3-4 i byty v 3. etape rezidenčného projektu Zelená stráň v bytovom dome C3 /kolaudácia 1-2Q 2022/ a rovnako aj dokončené byty na Panorame, viac info telefonicky.

= Ak máte záujem kúpiť byt v novostavbe v tejto lokalite dohodnite si bezplatnú konzultáciu na doleuvedenom čísle ešte dnes, ak sa niečo uvoľní, zavoláme Vám. =

Byty budú odovzdané v štádiu holobyt, v prípade záujmu je možnosť dokončenia na kľúč cez partnerské firmy so zľavou pre klientov Zelenej stráne. Veľkým benefitom sú francúzske okná, ktoré dostatočne presvetlia celý priestor a šetria miesto pri zariadzovaní interiéru, moderná architektúra, vlastné jazierko, detské ihriská a každý byt disponuje priestranným balkónom alebo terasou.

Potešia aj kvalitné bezpečnostné dvere a veľký výťah pre 13 osôb, ktorý pri 4 posch. bytových domoch nie je štandardom. Samozrejmosťou sú nízke mesačné náklady, vlastná kotolňa, ktorá zabezpečí ohrev teplej vody a kúrenie vždy keď potrebujete.

Nová moderná mestská štvrť Zelená stráň sa nachádza pri vstupe do Košíc smerom od Michaloviec neďaleko Panoramy a Košickej Novej Vsi, vďaka svetelnej križovatke máte aj počas rannej špičky výbornu dostupnosť do centra mesta. Okrem prvých dvoch etáp sa v lokalite čoskoro bude nachádzať aj nadštandardná občianska vybavenosť, potraviny Klas, Lidl, obchodné centrum, športové centrum, zastávka MHD, neďaleko je aj materská škôlka a základna škola.
_____________________________________________
Ceny bytov: NA VYŽIADANIE v RK, sme zmluvným partnerom developera, v cene sú zahrnuté všetky poplatky spojené s rezerváciou bytu a profesionálnymi službami realitnej kancelárie.

Zoznam dostupných bytov, platné k 01.03.2021

C3: zoznam bytov na vyžiadanie.
______________________________
= Autorské dielo. © 2021 | S nami bývaš =

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet balkónov: 10

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu