Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 11. 2019
Staničná, Trenčín
Čiastočne rekonštruovaný 2-izbový byt, Staničná ulica, Trenčín
55 000 €

Čiastočne rekonštruovaný 2-izbový byt, Staničná ulica, Trenčín

55 000 €

vrátane provízie


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 49 m2
  • Cena za m2: 1 122,45 €/m²
    ID inzerátu: 3758867
Ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 2-izbový byt na Staničnej ulici v Trenčíne. Byt sa nachádza na 5. poschodí zatepleného bytové domu, ktorý má rekonštruované spoločné priestory - plastové okná, rekonštruovanú a zateplenú strechu a k dispozícii sú dva výťahy. Byt je čiastočne rekonštruovaný - má plávajúcu podlahu v izbách, dlažbu na chodbe a v kuchyni, plastové okná, murované jadro, novú kuchynskú linku, novú elektroinštaláciu, radiátory. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, samostatnej kúpeľne s umývadlom a sprchovým kútom. Kuchyňa je v samostatnej miestnosti, ktorá je oddelená od obývacej miestnosti sadrokartónom, čo ponúka možnosť prepojenia kuchyne s obývacou izbou a optického zväčšenia týchto dvoch miestností. Priestranná spálňa orientovaná na západ je tiež v samostatnej miestnosti.
Výhodou bytu sú jeho nízke náklady a možnosť využitia dvoch výťahov, z ktorých jeden sa ide prerábať na bezbariérový. Byt je prenajatý a predáva sa s nájomníkom, ako investičný byt, pokračovanie prenájmu min. na rok.
V cene nehnuteľnosti je kompletný servis spojený s predajom a prevodom nehnuteľnosti - vyhotovenie kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do Katastra nehnuteľností vrátane úhrady poplatku za návrh na vklad, sprostredkovanie financovania, úhrada poplatku za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľností v prípade, že je úver sprostredkovaný LK REALITY s.r.o., provízia Realitnej kancelárie.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty