Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 07. 2020
Senecká Cesta, Šamorín
ZNÍŽENÁ CENA... Priestranný pozemok na bývanie aj podnikanie v centre mesta
198 640 €

ZNÍŽENÁ CENA... Priestranný pozemok na bývanie aj podnikanie v centre mesta

198 640 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Zast. plocha: 707 m2
  Plocha pozemku: 1833 m2
 • Cena za m2: 108,37 €/m²
  ID inzerátu: 3762397
Realitná kancelária RE/MAX ponúka bývanie a podnikanie na krásnom a priestrannom pozemku v úplnom centre Šamorína. Neváhajte!!! Táto ponuka sa neopakuje. V prednej časti pozemku sa nachádza starší rodinný dom, po rekonštrukcii podľa Vašich predstáv, tam môžete podnikať prípadne bývať. Parkovanie je bezproblémové na pozemku, ale aj pred ním. Pri aktuálnom UPI s možnosťou výstavby príjazdu a rozdelenia na jednu prípadne dve ďalšie stavebné parcely si môžete postaviť dom pre svoju rodinu.Dá sa teda perspektívne využiť na viacgeneračné bývanie, rodinné bývanie, prípadne kombináciu – firemnej (obchodnej) nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť má napojenie na všetky inžinierske siete – elektrika, plyn, voda a kanalizácia. Voda potiahnutá aj na zadnú časť pozemku. Pozemok je o celkovej ploche 1833 m2. Pozemok je široký 17m a dlhý až 106m. Na pozemku sa nachádzajú ešte aj dve garáže.
V Šamoríne je kompletná občianska vybavenosť, školy, škôlky, sieť obchodov a služieb, novovybudovaný rezort Xbionic sphere
, kde súťažia športovci z celého sveta, stretávajú sa a relaxujú celé rodiny. Rozprestiera sa v krásnom prostredí dunajských lužných lesov, v Šamoríne.

V rezorte sa nachádzajú špičkové reštaurácie, wellness, vodný svet s olympijským bazénom a atrakciami, športoviská spĺňajúce najvyššie svetové štandardy a pestrú ponuku služieb a podujatí pre deti aj dospelých. Je to miesto pre všetkých, stvorené na relax aj zábavu.

4 km od Šamorína v dedinke Kvetoslavov sa nachádza vlaková stanica, kde jazdí RegioJet smer BA a KN. Na začiatku dediny je výstavba rýchlostnej cesty R7, takže do Bratislavy to bude na skok..

Príďte sa presvedčiť sami, určite si život v Šamoríne obľúbite.

V prípade záujmu o obhliadku a bližšie informácie, ma neváhajte kontaktovať

Doplnkové charakteristiky

 • Plyn: Na pozemku
 • Voda: Na pozemku - Diaľkový vodovod
 • Kanalizácia: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu