Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 06. 2020
Sadová, Limbach
NOVÁ CENA - Chata Limbach, Leitne, okres Pezinok
109 900 €

NOVÁ CENA - Chata Limbach, Leitne, okres Pezinok

109 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata a chalupa
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 60 m2
  Zast. plocha: 60 m2
  Plocha pozemku: 339 m2
 • Cena za m2: 1 831,67 €/m²
  ID inzerátu: 3765077
RK Renami Vám ponúka na predaj chatu resp. rodinný dom s možnosťou celoročného bývania v obci Limbach, smer Slnečné údolie, oblasť Leitne, okr. Pezinok. Táto oblasť je obklopená pohorím Malých Karpát je vhodná predovšetkým na relax, turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, rybolov, a vinársku kultúru. 

Chata je podpivničená, kde sa nachádza kotol na tuhé palivo a miesto na uskladnenie dreva a náradia. Na prízemí sa nachádza obývacia miestnosť s krbom , miestnosť určená na kuchyňu s komorou, kúpeľňa s vaňou a elektrickým bojlerom spolu s wc a zo vstupnej haly schodisko na druhé poschodie. V nočnej časti sú 3 nepriechodné izby a východ na priestranný balkón s výmerou viac než 5 m2. Chata je murovaná z pórobetónových tvárnic 30/30/40 s betónovými základmi v hĺbke 1,3 m. Strecha je sedlová, použitá bola plechová krytina s náterom. Klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Vnútorne omietky sú vápenaté hladké, vonkajšie vápenato-cementové. Okná sú drevené zdvojené, dvere osadené do oceľových zárubní. Podlahy na prízemí sú keramické, v izbe je drevená palubovka. V izbe a v hale na prízemí je na stenách drevený obklad. Na poschodí sú podlahy z PVC. Nehnuteľnosť bola daná do užívania v roku 1983. Výmera suterénu je 18,39 m2, prízemia 53,73 m2 a poschodia 53,74 m2.

Obývacia izba s krbom o výmere 19,4 m2 , hala 10,4 m2, prvá spálňa 15,2 m2, druhá 10,2 m2 a tretia izba 7,2 m2.

Zastavaná plocha na pozemku je 60 m2 a záhrada ma výmeru 339 m2.  Na pozemku je dostatočný  priestor a možnosť vybudovania altánku s krbom príp. bazéna a niekoľkých vyhradených parkovacích státi.

K chate je prístup po asfaltovej komunikácii ktorá je na rozhraní obce a lesa v kľudnom prostredí obklopená prírodou. V susedstve sú ďalšie chaty a rodinné domy, pozemok je riadne oplotený. Chata je celoročne obývateľná s využitím na rekreačné účely príp. s vyhliadkou prebudovania na atraktívny rodinný dom. Vzhľadom na ideálnu polohu a vzdialenosť od Bratislavy je určená aj pre náročnejšieho záujemcu. Lokalita je atraktívna i na krátkodobé poskytovanie ubytovania turistom čiže i s potenciálom ako investícia, alebo pre ubytovanie zamestnancov.

Obec Limbach leží na úpätí Malých Karpát v blízkosti okresného mesta Pezinok a taktiež blízko hlavného mesta Bratislava, autom do 20 minút. V obci je základná škola, materská škola, školská jedáleň, školský klub detí, miestna knižnica, pošta a športový areál s futbalovým ihriskom. V okolí obce Limbach je možnosť výletov  po vyznačených  turistických trasách do okolitých lesov Malých Karpát a do rekreačných oblastí Suchý vrch  a Medvedie údolie (Limbašská dolina).V obci sa nachádzajú potraviny,neďaleko Kaufland, Tesco, Lidl, čerpacia stanica,  vinárstva, reštauračné a ubytovacie zariadenia, pohostinstvá a cukráreň s detským ihriskom.

Hodnota podľa znaleckého posudku 121 000 € avšak cena požadovaná majiteľmi je nižšia a to 109 900€ ku ktorej bude pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3% za kompletný realitný servis vrátane poplatkov

Web odkaz na Video obhliadku na linku : https://youtu.be/E6fBiDhPpnU 

ŠTANDARD, KTORÝ ZÍSKATE V CENE:

PORADENSKÝ SERVIS:
- komplexné hypotekárne poradenstvo spojené s poskytnutím HÚ (výber najvhodnejšieho bankového produktu s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás, spolupracujeme so všetkými bankami)

OCHRANA FINANČNÝCH PROSTRIEDKOV:

- poradenstvo pri ochrane finančných prostriedkov (hotovosť, HÚ, vinkulácia, notárska úschova atd) 

PRÁVNY SERVIS:
- právne poradenstvo
- vypracovanie rezervačných zmlúv, zmlúv o budúcej kúpe, vypracovanie Kúpnych zmlúv, vypracovanie Dodatkov k zmluvám, Plnomocenstiev

Zaplatíme za Vás:
- správne katastrálne poplatky v sume 66 € za návrh na vklad vlast. práva do katastra nehnuteľností, hradíme podpisy na kúpnych zmluvách, hradíme poplatok za vyzdvihnutie LV použiteľného na právne účely. 

V prípade záujmu o obhliadku nás neváhajte kontaktovať.


Kontakt:
RENAMI s.r.o.
patrik.grof@renami.sk
0915 737 389

Spoločnosť RENAMI s.r.o. je OVERENÝM ČLENOM Realitnej únie SR.
COPYRIGHT RENAMI s.r.o. – Fotografie, obrázky a texty sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Renami s.r.o..

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1983
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty