Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 13. 07. 2020
Bratislava V - Jarovce
Veľkorysý 4izbový mezonet v exkluzívnom projekte Opál, Bratislava - Jarovce
214 900 €

Veľkorysý 4izbový mezonet v exkluzívnom projekte Opál, Bratislava - Jarovce

214 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Mezonet
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 147 m2
 • Cena za m2: 1 461,90 €/m²
  ID inzerátu: 3767575
Projekt Opál je nízkoenergetickou ekologickou stavbou s prvkami minimalizmu a inšpiráciou prímoria. Naviac spĺňa najvyššie ekologické normy a teda je udržateľným bývaním nielen pre rodinný rozpočet, ale aj pre svet.

V rámci typológie bytov v projekte Opál nájdete všetko pod jednou strechou. Krásne prízemné byty s dostatkom súkromia a zároveň nádhernou predzáhradkou. Moderné loftové byty pre tých, ktorí hľadajú tvarovateľný otvorený priestor. Mezonety s množstvom priestoru a absolútnou variabilnosťou. Obchodné priestory spĺňajúce tie najvyššie štandardy, či koncept work&live priestorov, ktoré spájajú obchodnú jednotku s presklenou galériou a bytovú časť s predzáhradkou.

V projekte budú detské ihriská s pieskoviskami, multifunkčné športoviská, grilovacie miesto, veľký park s oddychovou zónou, vodná lagúna, dostatočná a funkčná obchodná vybavenosť, komunitné záhony a celý projekt bude priamo napojený na cyklotrasu.

Korunou projektu Opál je jeho lokalita. Jarovce sú skvelým miestom pre život pri Bratislave. Poskytujú dostatok zelene, dostupnosť športu, prírody. Zároveň je v nich plnohodnotná obchodná vybavenosť v blízkosti hraníc Rakúska s ešte širšími nákupnými možnosťami. Dopravné napojenia sú bezproblémové všetkými smermi a zabezpečia Vám absolútny komfort.

Ponúkame Vám priestorovo bohatý 4-izbový mezonet s výmerou interiéru 91,30 m2. Mezonet je vsadený medzi 2 záhrady a terasy, ktoré poskytujú dostatok priestoru na voľný čas a trávenie príjemných chvíľ s rodinou a priateľmi.

V prípade záujmu je možné byt vyhotoviť aj „do štandardu“ za príplatok v závislosti od veľkosti bytu, počtu kúpeľní. Cena za vonkajšie parkovacie miesto je 5 900 eur, cena za garážové parkovacie miesto je 11 900 eur.

Projekt sa začína realizovať v lete 2019 a plánovaná dostavba je v lete 2021. Aktuálne sa byty dostávajú do predpredajovej fázy, kde si môžete rezervovať svoje vysnívané bývanie za tie najlepšie ceny.

Navštívte našu stránku www.bytyopal.sk

Pre viac infomácií ma neváhajte kontaktovať.

mruskovicova@ismont.sk
0911 614 020

sopko@ismont.sk
+421 904 176 078

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

Projekt Opál, Bratislava - Jarovce

Počet bytov: 7
Stav projektu: Vo výstavbe
Cena od: od 135 900 €

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Predzáhradka: Áno
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu