Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 10. 2019
Drotárska cesta, Bratislava I - Staré Mesto
Na predaj 3-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Drotárskej ceste
429 000 €

Na predaj 3-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Drotárskej ceste

429 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 3772918
Ponúkame na predaj 3-izbový byt na 5. NP (strešný) s exkluzívnym výhľadom na Rakúsko a Kamzík a slnečnou terasou v projekte rezidencia Drotárska. Byt o výmere 81,39 m2 a výmere terasy 44,9 m2 v stave holobyt sa predáva v cene rovných 429 000 eur s možnosťou dorobenia štandardu. K bytu je možné dokúpiť dokúpiť dve parkovacie státia v podzemnej garáži.

Popis projektu:
Rezidenčný projekt Drotárska je situovaný na Drotárskej ceste v obľúbenej mestskej časti Staré Mesto. Ponuka 17 bytov na 5 nadzemných podlažiach a šiestom ustupovanom podlaží ponúka zaujímavo riešené dispozície s ohľadom na využitie priestoru a s možnosťou variability dispozícií bytov. V ponuke sú 2 – 4 izbové bytové jednotky. Výmery bytov sú od 57,56 m2 do 101,61 m2. Benefity tohto projektu nie sú na Slovensku bežne dostupné, nostávajú sa štandardom bývania v celej Európe. Súčasťou projektu je privátny altánok v uzavretom dome. K bytu je možné dokúpiť garážové státie v cene 18 000€ a vonkajšie parkovacie státie v cene 8 000 €.
Stavba je skolaudovaná.

Prevedenie:
Pri výstavbe bytového domu budú použité kvalitné materiály. Bytové jednotky budú predávané v stave holobyt s možnosťou dokončenia na „kľúč“.
Zvislý nosný systém v nadzemných a podzemných podlažiach je tvorený kombináciou stĺpového a stenového systému. Obvodové železobetónové steny na horných nadzemných podlažiach budú tvorené železobetónovými monolitickými stenami hrúbky 200 a 220 mm a opatrené povrchovou úpravou omietaním so zateplením doskami z minerálnej vlny hrúbky 160mm.
Medzi bytové deliace steny sú riešené ako zvukovo izolačné murivo z keramických tehál hrúbky 250 mm s indexom nepriezvučnosti omietnutého muriva 52 dB. Deliace priečky v bytoch hr. 115 mm z keramických tehál. Stropné dosky na všetkých podlažiach sú monolitické. Na interiérové steny je navrhnutá strojová sadrová omietka a opatrená dvojitým náterom bielej farby.
Podlaha v obytných miestnostiach, kúpeľni, WC je nivelizovaná do rovnakej výšky. Konečná úprava podlahy a stien v kúpeľni, WC nie je súčasťou holobytu.
Každý byt má nové zásuvkové a svetelné okruhy vrátane zásuviek a spínačov. Svietidlá nie sú súčasťou bytov. internetová zásuvka a domáci telefón je súčasťou bytu. Vykurovanie jednotlivých obytných miestností je riešené s radiátormi s termostatickými hlavicami. Hydroizolačný systém plochých striech objektu so strešným plášťom je navrhovaný fóliou Fatrafol, priťažený vrstvou štrku. Ploché strechy objektu so strešnými plášťami sú navrhnuté zatepliť nenasiakavou doskovoutepelnou izoláciou z extrudovaného polystyrénu.

Kompletnú ponuku bytov nájdete tu: http://www.flatbook.sk/byty/bratislava-stare-mesto/bytovy-dom/1315/drotarska-cesta-rezidencne-byvanie

Lokalita :
Projekt Drotárska cesta sa nachádza v širšom centre hlavného mesta v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou (škôlka, školy, nemocnica, obchody, reštaurácie, banky, fitness). Občiansku vybavenosť nájdete aj v neďalekom nákupnom centre Galéria Mlyny. Veľkou výhodou lokality projektu je spojenie prírody a mesta. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Horský park, ktorý poskytuje dostatok miesta pre oddych, ale aj pre športové aktivity (beh, turistika, cyklistika). Z danej lokality je veľmi dobré dopravné napojenie do centra mesta (pri bytovom dome zastávka MHD) ale aj na diaľnicu D1 a D2. Vo vzdialenosti do 10 minút sa nachádza vlaková stanica a v dostupnosti do 15 minút je autobusová stanica.

Doplnkové charakteristiky

  • Výťah: Áno
  • Terasa: Áno

Nehnuteľnosť na mape

Ing. arch. Tatiana Hucíková GRAVITAS a. s.
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Budyšínska 36
831 02 Bratislava
Ing. arch. Tatiana Hucíková
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo