Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 10. 2019
Sasinkovo
Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 125 m2, 528 m2, terasa 36 m2, Sasinkovo okr. Hlohovec
153 000 €

Exkluzívne PNORF – novostavba 4i RD, 125 m2, 528 m2, terasa 36 m2, Sasinkovo okr. Hlohovec

153 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 528 m2
 • Cena za m2: 1 224 €/m²
  ID inzerátu: 3773820
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj novostavbu samostatného jednopodlažného 4i rodinného s kompletným vybavením a zariadením v centrálnej časti obce Sasinkovo okr. Hlohovec.

Dispozíciu nehnuteľnosti z r. 2016: predsieň, chodba, po stranách sa nachádzajú dve spálne so vstavanými skriňami, vľavo je samostatná toaleta, vpravo technická miestnosť a sklad, ďalej vľavo je priestranná kúpeľňa s vaňou, oproti cez chodbu sa nachádza tretia izba. Na konci chodby sa nachádza otvorený priestor tvorený komorou, kuchyňou s jedálňou a obývacou izbou s prechodom na zastrešenú a priestrannú terasu JZ orientácie. Terasa sa môže jednoduchou úpravou zmeniť na zimnú záhradu. Predsieň a izby sú od zvyšku domu oddelené posuvnou priečkou. V podkroví sa nachádza úložný priestor.

Na výstavbu domu boli použité nasledujúce materiály: obvodové murivo je Ytong lambda hr. 300 mm, zatepľovací systém PSE hr. 100 mm a strešná krytina BRAMAC. Vnútorné nosné murivo je hr. 200 mm, deliace priečky sú hr. 100 mm. Vnútorné steny sú z jednovrstvovej sadrovej omietky BAUMIT hr. 10-35 mm, výška stropov je 2,55 m. V objekte je bezpečnostný systém, el. kotol so zásobníkom na teplú vodu a podlahové kúrenie. Novostavba má silikónovú fasádu, plastové okná zn. Salamander s trojsklom a 92 mm profilom, kompletné rozvody vody, odkanalizovanie domu do septiku, kompletnú elektroinštaláciu, vrátane pripojenia do verejných sietí a bleskozvod. Oplotenie pozemku po stranách a za domom je vyhotovené z pletiva. Predná časť oplotenia je tvorená z betónových panelov a plechovej brány s automatickým otváraním. Dostupnosť nehnuteľnosti autom: Hlohovec – 10 min., Nitra – 20 min. a D1 – 15 min.

Bonusy rodinného domu: novostavba, precízne vyhotovenie, tichá lokalita, JZ orientácia a veľkosť zastrešenej terasy (36 m2) a záhrady a dostupnosť do Nitry, Hlohovca a na R1.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.com
P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.
Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2016
 • Energetický certifikát: B
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo