Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 05. 2020
Ovocná, Bratislava V - Jarovce
Mezonetový 4 izbový byt, 181m2, rezidencia ''Sady Jarovce''
463 600 €

Mezonetový 4 izbový byt, 181m2, rezidencia ''Sady Jarovce''

463 600 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Mezonet
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 172 m2
  Zast. plocha: 181 m2
 • Cena za m2: 2 695,35 €/m²
  ID inzerátu: 3773890
Realitná kancelária Briliant Reality Vám ponúka na predaj nadčasový luxusný 4 izbový mezonet v rezidencii „Sady Jarovce“, v rozvíjajúcej sa mestskej časti Bratislavy – Jarovce. Kolaudácia prebehne v 2.kvartáli 2020.

Novostavba je postavená z vysokokvalitných materiálov, pričom je dbané na precíznosť. V objekte je navrhnuté veľkoplošné teplovodné podlahové vykurovanie pre max úspornú prevádzku vykurovania. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome, s rodinným charakterom, nakoľko v jednom dome je 16 bytových jednotiek, čo zachováva pocit súkromia a bezpečnosť.

Daná nehnuteľnosť sa nachádza na 3. a 4. poschodí, s veľkorysou obytnou plochou bytu 172,02 m2 a balkónom 8,95 m2. Byt je prakticky riešený, nakoľko spodná časť je využiteľná ako denná zóna, kde sa nachádza vstupná chodba, pracovný kút, samostatný šatník, samostatná toaleta, a krásny otvorený priestor na kuchyňu s jedáľňou prepojenú s obývacou izbou, odkiaľ sú výstupy na balkón. Vrchná časť je predurčená na nočnú zónu, nakoľko pozostáva z priestranného vstupu s priestorom na šatník, zo samostatnej toalety a kúpeľne s vaňou, 3 samostatných izieb, pričom v jednej z nich je priestor na šatník, v ďaľšej je vlastná kúpeľňa.

Predáva sa v stave štandard bez kuchynskej linky, pričom byt bude odovzdaný buducému majiteľovi nasledovne:

Povrchová úprava vnútorných stien a stropov: Sadrová omietka s bielou maľbou. WC a kúpeľňa – jednovrstvová vápenno cementová omietka bez maľby, príprava na obklad.
Podlahy: Cementový poter. Keramická dlažba / laminátové parkety.
Obklady a dlažby: Keramický obklad do výšky 2100mm kúpeľňa / 1200mm WC (podľa projektu), dlažba keramická.
Vstupné dvere do bytu: Bezpečnostné protipožiarne dvere.
Interiérové dvere:Obložková zárubňa a dverné krídlo, povrchová úprava laminát.
Sanitárne zariadenia:
Kúpeľňa – predpríprava vývodu na práčku. Vaňa biela akrylát + batéria, umývadlo biele + batéria, rebríkový radiátor (podľa projektu). Toaleta – 1 ks závesná WC misa bielej farby, 1 ks splachovací podomietkový systém, 1 ks malé umývadlo bielej farby, 1 ks umývadlová batéria.
Okenné konštrukcie: Plastové francúzske okná bez parapetu výšky 2380 mm s izolačným trojsklom, krídla otváravo sklopné, vnútorná farba rámu – biela, vonkajšia farba rámu – drevodekor.
Plastové okná s parapetom výšky 1500 mm s izolačným trojsklom, krídla otváravo sklopné, vnútorná farba rámu – biela, vonkajšia farba rámu – drevodekor, vonkajšie parapety – hliníkový plech.
Predpríprava na vonkajšie žalúzie pre okenné otvory na južnej strane.
Silnoprúdové inštalácie – Meranie spotreby energie zabezpečí bytový elektromer, zásuvkové a svetelné okruhy vrátane zásuviek a spínačov, bez dodávky svietidiel, predpríprava stropného osvetlenia a predpríprava pre kuchynské elektrospotrebiče (varnú dosku, teplovzdušnú rúru, chladničku, digestor, umývačku riadu), svietidlo na loggii/terase/balkóne, exteriérová zásuvka.
Slaboprúdové inštalácie – Zabudované slaboprúdové hlasové a dátové prípojky, domáci audiotelefón na kontrolu vstupu do objektu.

Jedinečnosťou projektu Sady Jarovce je príťažlivá architektúra, tehlová konštrukcia, zelené záhrady, detské ihrisko, kvalitne zrealizované byty, garáže aj pre bicykle, príprava na dobíjanie elektromotorov, tepelné čerpadlá, podlahové kúrenie, predpríprava na žalúzie, stropné chladenie, príjemné obchodíky v parteroch.

Lokalita Jaroviec je svojou polohou vhodná pre každého. Pre ľudí, ktorí pracujú v meste a majú radi ruch, alebo pre ľudí, ktorí vyhľadávajú kontakt s prírodou. Občianska vybavenosť je výborná, všetko na dosah, nakoľko v centre hlavného mesta ste za 10 minút.

V cene sú zahrnuté všetky služby, vrátane kompletného právneho servisu a katastrálnych poplatkov.

Doplnkové charakteristiky

 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Balkón: 9 m²
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Telefón, Internet, Káblová TV
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu