Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2020
Horná Potôň
Novostavby v novovybudovanej ulici v obci Čečínska Potôň 3 – 4 izbové bungalovy
128 000 €

Novostavby v novovybudovanej ulici v obci Čečínska Potôň 3 – 4 izbové bungalovy

128 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 121 m2
  Zast. plocha: 128 m2
  Plocha pozemku: 493 m2
 • Cena za m2: 1 057,85 €/m²
  ID inzerátu: 3779217
Hľadáte bývanie v okrese Dunajská Streda?
Ponúkame na predaj Rodinné domy typu Bungalov 3 – 4 izbové s pozemkami cca 500 m2 v obci Čečínska Potôň okres Dunajská streda, v centrálnej časti obce, v samostatnej, tichej a dostupnej lokalite. V tejto novovybudovanej súkromnej ulici je postavených 11 bungalovov, 1 polyfunkčný dom a bytový dom. Stavby sú skolaudované s popisným číslom a predávajú sa v stave holodom. Pred každým domom je pripojenie na optický internetový kábel.
Energetický certifikát triedy B.
Nech sa páči – vstúpte a vyberte si pre Vás to správne bývanie

Pohodlné bývanie v novostavbe 4-izbového RD v tichej lokalite
typ C
Hlavný vstup do rodinného domu je riešený z čelnej strany domu priamo z novovybudovanej prístupovej betónovej cesty cez predný dvor. Čelná fasáda je citlivo navrhnutá, aby bola v súlade s uličnou architektúrou.
Skolaudovaná novostavba rodinného domu C s popisným číslom sa nachádza na pozemku o rozlohe 493 m2. Zastavaná plocha celého objektu je 128,10 m2, úžitková plocha s krytou terasou je 121,39 m2.
Stavba jednopodlažného rodinného domu nie je podpivničená. Základy sú vytvorené ako monolitické betónové pásy (betón B 20), hladina podzemnej vody nezasahuje základové konštrukcie. Obvodové murivo je z pálených tehál o hrúbke 300 mm s izoláciou o hrúbke 160 mm a 180 mm (atika). Priečky sú murované z tehál o hrúbke 115 mm. Izolácia proti zemnej vlhkosti spodnej stavby je lepenka Hydrobit + 2x NaP, na pevnom suchom podkladovom betóne. Podlahy sú riešené ako viacvrstvové, sú izolované tepelnoizolačnými doskami o hrúbke 5 až 10 cm. V povalovom priestore je izolácia na báze minerálnej vlny o hrúbke 300 mm.
Kvalitné a energeticky úsporné plastové okná zn. Schüco sú vybavené izolačným trojsklom a bezpečnostným kovaním. Všetky okná sú vybavené elektrickými vonkajšími hliníkovými roletami s diaľkovým ovládaním. Vstupné dvere do domu sú bezpečnostné s kvalitným kovaním.
Zásobovanie pitnou vodou je zabezpečené z vlastnej vŕtanej studne, vybavenej kvalitným a spoľahlivým čerpadlom. Splašky sú napojené na vlastnú izolovanú žumpu (v obci sa plánuje vybudovanie verejnej kanalizácie). Vykurovanie je elektrickým kotlom s radiátormi.
Dispozícia miestností:
• zádverie 5,26 m2,
• kuchyňa (pripravená montáž spotrebičov) 9,25 m2,
• špajza 2,10 m2,
• obývacia izba (výstup na terasu, prispôsobený komín pre krb) 28,65 m2,
• chodba (možnosť vybudovať vstavané skrine) 10,48 m2,
• kúpeľňa s WC 5,55 m2,
• izba 12,50 m2,
• techn.miestnosť , WC 5,36 m2,
• izba 13,38 m2,
• spálňa 12,45 m2,
• krytá terasa 16,45 m2,
Záhrada a dvor patriaci k bytu sú ohradené betónovým plotom. Kovová vstupná bránka a brána do dvora sú predpripravené na elektrické otváranie. Spevnené chodníky sú pokryté dekoratívnym kamenným kobercom
K rodinnému domu je dotiahnuté pripojenie na optický internetový kábel.
Energetický certifikát triedy B.
Dom sa predáva bez konečnej úpravy podlahovej krytiny, obkladov a interiérových dverí (holodom).
Cena novostavby 4-izbového rodinného domu, vrátane pozemku je 128 000,00 EUR.

Charakteristika lokality:
Obec Čečínska Potôň, ako časť obce Horná Potôň, sa nachádza v srdci Žitného ostrova na juhozápade Slovenska, len 32 km od Bratislavy a 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Občianska vybavenosť v obci je výborná, nachádza sa tu materská škola, základná škola, kultúrny dom, knižnica. V obci je niekoľko obchodov s potravinami a rozličným tovarom, reštaurácií. Nájdete tu všetky potrebné služby. V susednej obci Michal na Ostrove vzdialenej 2 km je zdravotné stredisko s obvodnými lekármi pre deti a dospelých, zubár, gynekológ a lekáreň. Cestná komunikácia je dobre vybudovaná, blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7 (ukončenie 1.etapy v roku 2020), na cestu 1. triedy č. 63 (E575) a priame spojenie z obce na starú bratislavskú cestu 572. Pohodlné železničné spojenie zo stanice Michal na Ostrove (2km) do Bratislavy aj Komárna. Zastávka autobusu do 100 m od rodinného domu. Priame autobusové spojenie do Bratislavy, Dunajskej Stredy a okolitých obcí. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede a Slovakia ring Orechová Potôň sú vzdialené 10 km. Krásne výletné miesta v okolí Malého Dunaja.


Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; zabezpečíme hypotekárny úver; prevedieme Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
Renáta Minarovičová
Winners reality - renata.minarovicova@winnersgroup.sk
+421907799078

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: 16 m²
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť
 • Voda: Na pozemku - Studňa
 • Kanalizácia: Na pozemku - Žumpa
 • Elektrina: Na pozemku - 230 V, Na pozemku - 380 V
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu