Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 06. 2020
Horná Potôň
Novostavby v novovybudovanej ulici v obci Čečínska Potôň 3 – 4 izbové bungalovy
145 000 €

Novostavby v novovybudovanej ulici v obci Čečínska Potôň 3 – 4 izbové bungalovy

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 134 m2
  Zast. plocha: 171 m2
  Plocha pozemku: 502 m2
 • Cena za m2: 1 082,09 €/m²
  ID inzerátu: 3779225
Hľadáte bývanie v okrese Dunajská Streda?
Ponúkame na predaj Rodinné domy typu Bungalov 3 – 4 izbové s pozemkami cca 500 m2 v obci Čečínska Potôň okres Dunajská streda, v centrálnej časti obce, v samostatnej, tichej a dostupnej lokalite. V tejto novovybudovanej súkromnej ulici je postavených 11 bungalovov, 1 polyfunkčný dom a bytový dom. Stavby sú skolaudované s popisným číslom a predávajú sa v stave holodom. Pred každým domom je pripojenie na optický internetový kábel.
Energetický certifikát triedy B.
Nech sa páči – vstúpte a vyberte si pre Vás to správne bývanie

Novostavba 4-izbového rodinného domu s veľkou garážou
typ D
Vstup do rodinného domu je riešený priamo z novovybudovanej prístupovej betónovej cesty cez predný dvor. Výrazové, kompozičné a funkčno-prevádzkové riešenie vytvára vyvážený urbanisticko-architektonický celok domu s okolitou zástavbou. Funkčné a prevádzkové riešenie vychádza z charakteristických prvkov pre danú funkciu rodinného domu.
Skolaudovaná novostavba s popisným číslom sa nachádza na pozemku o rozlohe 502 m2.
Zastavaná plocha celého objektu je 171,45 m2, úžitková plocha okrem terasy je 134,62 m2, plocha spevnených plôch je 45,00 m2, plocha vonkajšej terasy je 37,00 m2.
Stavba jednopodlažného rodinného domu je nepodpivničená. Základy sú vytvorené ako monolitické betónové pásy (betón C 16/20), hladina podzemnej vody nezasahuje základové konštrukcie. Obvodové murivo je z pálených tehál o hrúbke 300 mm s izoláciou o hrúbke 160 mm a 180 mm (atika). Priečky sú murované z tehál o hrúbke 115 mm. Izolácia proti zemnej vlhkosti spodnej stavby je lepenka Hydrobit + 2x NaP, na pevnom suchom podkladovom betóne. Podlahy sú riešené ako viacvrstvové, sú izolované tepelnoizolačnými doskami o hrúbke 5 až 10 cm. V povalovom priestore je izolácia na báze minerálnej vlny o hrúbke 300 mm.
Kvalitné a energeticky úsporné plastové okná zn. Schüco sú vybavené izolačným trojsklom a bezpečnostným kovaním. Všetky okná sú vybavené elektrickými vonkajšími hliníkovými roletami s diaľkovým ovládaním. Vstupné dvere do domu sú bezpečnostné s kvalitným kovaním. Sekciové, automatické garážové dvere na elektrický pohon s diaľkovým ovládaním.
Zásobovanie pitnou vodou je zabezpečené z vŕtanej studne, vybavenej kvalitným a spoľahlivým čerpadlom. Vykurovanie je elektrickým kotlom s radiátormi. Objekt má vlastnú izolovanú žumpu.
Z hľadiska dispozície je delený na dva funkčné celky. Denná časť je tvorená zádverím, kuchyňou a obývacou izbou s terasou. V oddychovej časti je kúpeľňa, WC, šatník a spálňa.
Dispozícia miestností:
• Zádverie 5,78 m2
• Kuchyňa (pripravená na montáž spotrebičov) 11,92 m2
• Obývacia izba (2x výstup na terasu, prispôsobený komín pre krb) 27,42 m2
• Chodba 8,04 m2
• WC 1,92 m2
• Kúpeľňa (možnosť umiestnenia vane, sprchy al. sauny a práčky) 9,77 m2
• Pracovňa 13,50 m2
• Techn. miestnosť 3,83 m2
• Izba 13,86 m2
• Spálňa 13,18 m2
• Garáž, dostatočne veľká aj pre 2 os. autá, 33,96 m2
• Terasa 25,80 m2
Záhrada a dvor patriaci k bytu sú ohradené betónovým plotom. Kovová vstupná bránka a brána do dvora sú predpripravené na elektrické otváranie. Spevnené chodníky sú pokryté dekoratívnym kamenným kobercom
K rodinnému domu je dotiahnuté pripojenie na optický internetový kábel.
Energetický certifikát triedy B.
Dom sa predáva bez konečnej úpravy podlahovej krytiny, obkladov a interiérových dverí (holodom).
Cena novostavby 4-izbového rodinného domu s veľkou garážou vrátane pozemku je 145 000,00 EUR (vrátane provízie RK).

Charakteristika lokality:
Obec Čečínska Potôň, ako časť obce Horná Potôň, sa nachádza v srdci Žitného ostrova na juhozápade Slovenska, len 32 km od Bratislavy a 10 km od okresného mesta Dunajská Streda. Občianska vybavenosť v obci je výborná, nachádza sa tu materská škola, základná škola, kultúrny dom, knižnica. V obci je niekoľko obchodov s potravinami a rozličným tovarom, reštaurácií. Nájdete tu všetky potrebné služby. V susednej obci Michal na Ostrove vzdialenej 2 km je zdravotné stredisko s obvodnými lekármi pre deti a dospelých, zubár, gynekológ a lekáreň. Cestná komunikácia je dobre vybudovaná, blízke napojenie na rýchlostnú cestu R7 (ukončenie 1.etapy v roku 2020), na cestu 1. triedy č. 63 (E575) a priame spojenie z obce na starú bratislavskú cestu 572. Pohodlné železničné spojenie zo stanice Michal na Ostrove (2km) do Bratislavy aj Komárna. Zastávka autobusu do 100 m od rodinného domu. Priame autobusové spojenie do Bratislavy, Dunajskej Stredy a okolitých obcí. Termálne kúpalisko v Dunajskej Strede a Slovakia ring Orechová Potôň sú vzdialené 10 km. Krásne výletné miesta v okolí Malého Dunaja.


Poskytujeme kompletný právny servis – úhradu základných poplatkov – notár + kataster; zabezpečíme hypotekárny úver; prevedieme Vás celým procesom kúpy nehnuteľnosti až k samotnému odovzdaniu novému majiteľovi na základe Preberacieho protokolu.
Renáta Minarovičová
Winners reality - renata.minarovicova@winnersgroup.sk
+421907799078

Doplnkové charakteristiky

 • Počet izieb/miestností: 4
 • Terasa: 25 m²
 • Garáž: 33 m²
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť
 • Voda: Na pozemku - Studňa
 • Kanalizácia: Na pozemku - Žumpa
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu