Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 11. 11. 2019
Prievidza
NOVOSTAVBA moderný bungalov Vlčie Kúty
190 000 €

NOVOSTAVBA moderný bungalov Vlčie Kúty

190 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
 • Úžit. plocha: 135 m2
  Zast. plocha: 161 m2
  Plocha pozemku: 300 m2
 • Cena za m2: 1 407,41 €/m²
  ID inzerátu: 3782572
Vaša Realitná ponúka na predaj záujemcom o nadštandardné bývanie v atraktívnej lokalite v Prievidzi časť Včie kúty, nadčasovú novostavbu rodinného domu.

Ide o 4 izbový samostatný rodinný dom typu bungalov postavený na slnečnom pozemku o veľkosti cca 300 m2 (veľkosť pozemku sa môže meniť podľa dohody s klientom). Pozemok je slnečný, orientovaný východ – západ. Zastavaná plocha predstavuje 161 m2 vrátane 18 m2 parkovacej plochy. Stavba je jedinečného, netradičného vzhľadu, orientovaná obytnými miestnosťami do západnej a východnej pokojnej svetovej strany Úžitková plocha domu je cca 135 m2.

Lokalita:

Novostavba RD sa nachádza v tichej, novovybudovanej lokalite v zástavbe novostavieb rodinných domov. Lokalizácia novostavby ma veľké predpoklady pokojného bezpečného bývania a taktiež dostupnosť k obecnej dopravnej infraštruktúre. V blízkom okolí sa nachádza takmer kompletná občianska vybavenosť. Všetko podstatné pre život je v dostupnej vzdialnosti. Za plotom sú hory stvorené na turistiku a bicyklovanie, ktoré miestu dodávajú pokojnú atmosféru.

Dispozícia:

Na podlaží rodinného domu sa nachádza vstupná chodba s priestorom pre šatníkovú skriňu, kotolňa s práčovňou, , samostatné WC s umývadielkom, ďalšia kúpelňa s WC, dvoma umývadlami a sprchovacím kútom. Dennú časť tvorí priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálenskou časťou, ktorá ponúka priamy vstup na krytú terasu. Dom dopĺňa spálňa so samostatným šatníkom a ďalšie dve izby.

 

Pozemok cca 300m2

Zastavaná plocha 161 m2

Úžitková plocha  135 m2

Odhadované prevádzkové náklady domu pre 4 člennú rodinu sú cca 100€/mesiac

Použité materiály:

NOSNÉ KONŠTRUKCIE :Tehla, pásové oceľobetónové základy. Strop a stropná doska z betónových profilov, vnútorné priečky z akustickej tehly.

OPLÁŠTENIE : 15cm polystyrén, silikátová omietka v kombinácií bielej a šedej farby

ZASTREŠENIE : Jednoplášťová plochá strecha s jednostranným spádom a hydroizolačnou fóliou Fatrafol. Hrúbka tepelnej izolácie strechy 300mm minerálna vlna + 100mm spádový polystyreén.

OKNÁ, DVERE : Plastové okná a dvere zo 6 komorových profilov, výrobca PZ Final Prievidza s izolačným trojsklom so súčiniteľom prechodu tepla skla U=0,6 W/m2.K.

ELEKTRO A OSVETLENIE : Domová prípojka je ukončená v kotolni rozvádzačom, kde je príprava pre internet, kmery a ostatné príslušensvo. Všetko zabudované osvetlenie vrátane vonkajšieho využíva LED technológiu. Vo všetkých obytných miestnostiach a kuchyni je pripojenie na internet a TV signál (bez vonkajších zariadení). Pri parkovacom mieste je príprava na autonabíjačku pre elektromobily.

VNÚTORNÉ POVRCHY

Podlahy pri vstupe a v obytných miestnostiach a v kuchyni sú odtieň svetlý dub v hrúbke 9mm
Podlahy v špajzi, kotolni, kúpeľni a na toaletách tvorí keramická veľkoformátová dlažba

 

DOM SA PREDÁVA V STAVE HOLODOM A BUDE DOKONČENÝ KONCOM MÁJA ROKU 2020.

 

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nám volajte na tel. 0905333660, 0915 756 855, alebo píšte na mail mironpetras@vasarealitna.sk alebo vám ich radi poskytneme na adrese Vaša Realitná, Prievidza, Hviezdoslavova 3 /bývalá budova “C” Priemstavu, vchod vedľa lekárne/.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu