Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 11. 2019
Veľké Leváre
Midpointreal ponúka na predaj krásnu 4i novostavbu v obci Veľké Leváre
144 990 €

Midpointreal ponúka na predaj krásnu 4i novostavbu v obci Veľké Leváre

144 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Bungalov
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 88 m2
  Plocha pozemku: 436 m2
 • Cena za m2: 1 647,61 €/m²
  ID inzerátu: 3783814
Potrebujete rýchlo predať rodinný dom, byt, pozemok, garáž, chatku, chalupu alebo záhradu? Ponúknite nám nehnuteľnosť a my ju od Vás vieme pohotovo odkúpiť! Všetky informácie nájdete na našej stránke www.midpointreal.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom, novostavbu typu bungalov v obci Veľké Leváre. Celkom sú k dispozícii susediace 4 rodinné domy s úžitkovou plochou 88,36m2 stojace na pozemkoch o výmere 417m2, 431m2, 436m2 a 484m2 . Dispozičné riešenie pozostáva zo vstupnej chodby, technickej miestnosti, obývacej miestnosti spojenej s kuchyňou, 3 samostatných izieb a kúpeľne. Podkrovie je pripravené ako veľký úložný priestor so sklopným vstupom. RD je vyhotovený z kvalitných materiálov - Ytong 300, zateplený 150 polystyrénom, vonkajšia omietka Baumit, vnútorné vápenno cementové omietky Baumit, stropná izolácia 350mm a protipožiarny sádrokartón na stropoch, plastové okná 3- sklo, strešná krytina škridla Terran. Vykurovanie je podlahové pomocou plynového kondenzačného kotla Protherm.
RD sa predáva v stave holodom - vymaľovaný 3x na bielo, skompletizované inštalácie - voda, elektrina, plyn, zásuvky a vypínače Legrand, upravený pozemok s oplotením. 

Nehnuteľnosť sa nachádza v tichej lokalite obce mimo blízkosti hlavnej cesty - ideálne prostredie pre rodiny s deťmi. Rodinné domy sú skolaudované, pripravené na užívanie.

V kúpnej cene je zahrnuté:
- provízia realitnej kancelárie
- kompletný právny servis - vypracovanie rezervačnej zmluvy, nájomnej zmluvy, kúpnej zmluvy, návrhu na vklad do katastra nehnuteľností
- poplatky za overenie podpisov ( notár, matrika ), poplatok za vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností
- právne a hypotekárne poradenstvo

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu