Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 11. 2019
J. Kráľa, Prievidza
2 - izbový byt na skvelom mieste, v dome kde je len pár bytov,Prievidza,staré sídlisko, ul. J.Kráľa
63 000 €

2 - izbový byt na skvelom mieste, v dome kde je len pár bytov,Prievidza,staré sídlisko, ul. J.Kráľa

63 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 70 m2
  • Cena za m2: 900 €/m²
    ID inzerátu: 3785513
...Lokalita, je z môjho pohľadu jedným z najdôležitejších parametrov pri výbere nového domova, ak už tam chcete bývať samy, alebo vyberáte byt ako investíciu.

Byt sa nachádza na skvelom a kľudnom mieste, na ul. J. Kráľa na starom sídlisku v Prievidzi, v tehlovom bytovom dome kde sú vo vchode len štyri byty a obyvatelia sa o dom a okolitú zeleň pekne starajú. Dvojizbový byt vo výmere 54m2 sa nachádza na druhom poschodí v tehlovom dome so sedlovou zrekonštruovanou strechou, čo dáva budúcemu majiteľovi možnosť v budúcnosti vybudovanie mezonetu. K bytu prislúchajú dve pivnice vo výmere cca 16 m2.

Dom je situovaný mimo hlavnej cesty umiestnený vo dvore plnej zelene, ale poskytuje aj výbornú dostupnosť do centra a všetkých častí Prievidze, no a neodmysliteľnou výhodou je občianska vybavenosť, ktorú táto lokalita predstavuje – pešou dostupnosťou škola, škôlka, potraviny, zástavka MHD, pošta, plaváreň, fitko, park....

ODPORÚČANIE MAKLÉRA: byt je vhodný ako investícia, ako bývanie pre rodičov, ale perfektné zázemie zaistí aj pokiaľ ste mladá rodina alebo pár, ktorý rodinu len plánujú.

DISPOZÍCIA: dispozične byt pozostáva z dvoch miestností, kuchyne, samostatnej toalety s oknom, murovanej kúpeľne so sprchovým kútom a chodby so vstavanými skriňami.
... pst prirodzený tieň a krásny pohľad z obývačky na strom, ktorý tu postupne vyrástal spolu s rodinou, ktorá sa o byt s láskou starala

TECHNICKÝ STAV: byt prešiel postupne rekonštrukciou. V celom byte sú plastové okná, nová elektroinštalácia v celom byte, laminátové podlahy, murovaná kúpeľňa so sprchovým kútom

K nasťahovaniu ihneď

Ak chcete vedieť viac informácii o byte kontaktujte ma na tč 0917 114 229
Ing. Galambošová Ľudmila osobná realitná maklérka LARES reality, prípadne ak vás byt očaril, dohodnite si obhliadku, aby ste sa presvedčili o jeho kvalitách.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty