NAJLUKRATIVNEJŠÍ PENTHOUSE V CENTRE MESTA
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet prihlásenie
Dátum aktualizácie: 22. 11. 2020
Kukučínova, Košice IV - Juh
NAJLUKRATIVNEJŠÍ PENTHOUSE V CENTRE MESTA
Cena dohodou

NAJLUKRATIVNEJŠÍ PENTHOUSE V CENTRE MESTA

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 3 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 186 m2
  • ID inzerátu: 3789992
BRANISLAV ČURI z CASSOVIE REALITAS Vám ponúka na predaj jedinečný 5 izbový penthouse v centre mesta v novostavbe KZC RESIDENCE, ktorá sa bude nachádzať na rohu Kukučínovej a Rastislavovej ulice.

Pozrite si video skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača: https://youtu.be/eV3niUc1gN4

Technické info, dispozície a parametre:

Dispozične pozostáva tento penthouse z 2 poschodí.
1. poschodie: obývacia izba, spálňa, 2 izby, kuchyňa, jedáleň, 2 x kúpeľňa s WC, šatník, chodba a terasa
2. poschodie: izba, zimná záhrada, terasa a zelená terasa

Úžitková plocha bytu je 186,35 m2 a plocha terás je 129,91 m2. Medzi fotkami si môžete pozrieť pôdorys ako aj výmery jednotlivých miestností. Nachádza sa na 8. a 9. poschodí a je orientovaný panoramaticky na všetky svetové strany čo umožňuje nádherné výhľady. Predáva sa v stave holobyt.

Štandardy: železobetonový skelet bytovky, železobetonové medzibytové priečky, murované vnútrobytové priečky, zateplenie minerálnou vlnou, podlahy v byte zakončené anhydridovým poterom, sádrové omietky na stenách a strope, hlinkové okná - 6 komorové trojsklá, bezpečnostné vchodové dvere s požadovanou požiarnou odolnosťou do bezpečnostnej oceľovej zárubne, podlahové kúrenie, výťah priamo až do bytu, inteligentná domácnosť, inteligentný zámok - dvere si otvoríte pomocou telefónu alebo hodiniek, lokálna rekuperácia

Čo robí tento projekt lukratívnym:

Nachádza vo vzdialenosti 400 metrov od Hlavnej ulice, v bezprostrednej blízkosti Kulturparku. KZC Residence ako jediný projekt v meste, ponúka 17 jedinečných 3 a 4-izbových bytových jednotiek. Hlavnou myšlienkou projektu je poskytnúť unikátne luxusné bývanie v centre mesta. V projekte sa nenachádzajú 1 a 2-izbové byty, čo zabezpečuje stálosť obyvateľov. Pre maximálny komfort bývania ponúkame ako jediní v Košiciach 3-metrové vnútorné parkovacie miesta. Pre dosiahnutie najvyššieho komfortu, projekt KZC Residence disponuje výnimočným dizajnom v spoločných priestoroch, ktorý zabezpečujú napríklad himalájske tehly a benátsky štuk.
Luxusný a dizajnový nábytok ako aj lustre na každom podlaží dodávajú projektu prepychový vzhľad a zvyšujú jeho hodnotu. Navyše, zelené fasády a extenzívna zeleň nie sú len nadštandardným moderným riešením, ale zároveň plnia aj ekologickú funkciu. Vášmu pohodlnému bývaniu určite dodajú na kvalite zabudované inteligentné systémy a Smart vymoženosti, ktoré sú v dnešnej dobe nenahraditeľnými pomocníkmi. Samozrejmosťou projektu sú materiály tých najvyšších štandardov s cieľom dosiahnuť vysokú energetickú úspornosť.

Začiatok výstavby: začiatok 2020, kolaudácia: jar 2021

Ak vás tento konkrétny penthouse zaujal alebo sa chcete informovať aj ohľadom ostatných bytov v tomto projekte, tak nás neváhajte kontaktovať: Ing. Branislav Čuri - 0918 783 223 - certifikovaný realitný maklér NARKS

Doplnková informácia

Poistenie zodpovednosti pre výkon realitnej činnosti do 170 000 eur.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu