Predaj 4-izbového bytu s vlastnou predzáhradkou
Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2020
Alvinczyho, Košice I - Staré Mesto
Predaj 4-izbového bytu s vlastnou predzáhradkou
229 900 €

Predaj 4-izbového bytu s vlastnou predzáhradkou

229 900 €

vr. DPH


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 94 m2
  Zast. plocha: 228 m2
 • Cena za m2: 2 445,74 €/m²
  ID inzerátu: 3792425
Predaj praktického bytu 4+kk s vlastnou predzáhradkou v projekte Rezidencia Albelli v centre Košíc.

Koncept nového bytového projektu Rezidencia Albelli ponúka komplexné a štýlové mestské bývanie. Vďaka architektonickému riešeniu rôzne vysokých bytových sekcií a ustupujúcich podlaží so strešnými terasami ponúkajú jednotlivé byty zaujímavé výhľady na všetky strany.

Každý byt má svoje vlastné vonkajšie príslušenstvo, čiže balkón, terasu, lodžiu alebo predzáhradku. V základnej cene každého bytu je tiež zahrnutá cena vlastnej praktickej pivnice.

Obrovskou výhodou Rezidencie Albelli je práve jej strategická poloha. Či už mierite do centra na Hlavnú ulicu, do niektorej z košických univerzít, do Mestského parku, na nákupy, za zábavou alebo na Železničnú stanicu, všade sa dostanete pohodlne pešo a najneskôr do 15 minút. Aj preto je táto lokalita obľúbeným miestom pre bývanie v Košiciach a vyznačuje sa kompletnou občianskou vybavenosťou a zároveň výbornou dopravnou dostupnosťou MHD. Pri doprave autom sa na mestský okruh (Prešovská cesta) dostanete v priebehu 3 minút.

Priamo v objektu sa nachádza supermarket rovnako ako v okolí obchody, školy, niekoľko reštaurácií, divadlo i nemocnica s lekárňou. V dochádzkovej vzdialenosti sa tiež nachádzajú areály univerzít a Mestský park s Mestskou plavárňou s možnosťou relaxu, športového vyžitia a iných voľnočasových aktivít.
kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu