Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 11. 2019
Stromová, Bratislava III - Nové Mesto
Pozemok s RD a vydaným ÚR na polyfunkčný dom v centre Kramárov- Stromová
Cena dohodou

Pozemok s RD a vydaným ÚR na polyfunkčný dom v centre Kramárov- Stromová

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 109 m2
  Zast. plocha: 109 m2
  Plocha pozemku: 570 m2
 • ID inzerátu: 3792476
Priamo v centre Kramárov Vám v exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok so starším rodinným domom. Atraktivita lokality Stromovej ulice, robí nehnuteľnosť zaujímavú investíciu hlavne pre podnikateľské účely. K domu je vydané ÚR s prestavbou na polyfunkčný projekt so 4 nadzemnými podlažiami s kombináciou obchodného priestoru na prízemí, officov a bytu na hornom podlaží. Zároveň je 1 podzemné podlažie navrhnuté na parkovanie až pre 7 áut a vonku ďalšie 2.


Pozemok:
Celková výmera pozemku je 570 m2 a zastavaná plocha dvojpodlažné starého domu je 109 m2. Výhodou je južná orientácia záhrady a teda aj výborná svetlosť budúcich priestorov a terás.

Navrhovaný polyfunkčný dom:
1.PP- tvoria skladové priestory s kotolňou o výmere 41m2 + je navrhnuté podzemné parkovanie so zelenou strechou pre 7 áut + 2 ďalšie parkovacie miesta pred domom.

1.NP- s výmerou 85,2 m2 tvorí obchodný priestor s výstupom na južne orientovanú terasu/ zelenú strechu, 2 WC a schodisko

2.- 3.NP- výmera každého podlažia je 105,5 m2 + terasa. Navrhnutá je alternatíva 4 kancelárie s kuchynkou WC a skladom na jedno podlažie.

4.NP- tvorí 3- izbový byt s výmerou 101,6 m2.


Starý dom:
Prvé nadzemné podlažie tvorí 3 izbový byt, ktorý pozostáva zo vstupnej haly s hosťovským WC, schodiska, chodby, obývacej miestnosti, kuchyne, komory, spálne a izby. Druhé nadzemné podlažie (podkrovie) tvorí 2 izbový byt, ktorý pozostáva z chodby, kúpeľne, WC, spálne, obývacej izby s prístupom na balkón s možnosťou prestavby na 3 izbový byt. Dom je z polovice podpivničený. V pivnici sa nachádza plynový kotol. Dom je v pôvodnom stave(okrem plastových okien). K domu prináleží samostatne stojaca uzamykateľná garáž.


Lokalita:
Nehnuteľnosť sa nachádza v centre Kramárov na viditeľnom mieste a v bezprostrednom okolí je veľmi dobrá občianska vybavenosť . Nachádza sa tu nemocnica, lekáreň, banky ( Tatra banka, Poštová banka, VÚB, ČSOB, Prima banka), potraviny (Terno, Tesco, Samoška) drogéria, reštaurácie, pizzerie, slovenská pošta, materská škola, ZŠ, vysoká škola. Výborná dopravná dostupnosť do centra mesta autom iba 5 minút ako aj MHD 10 minút zastávka MHD sa nachádza v tesnej blízkosti domu. Ľahká dostupnosť je aj na Kamzík resp. Železnú studničku, ktoré sú ideálnym miestom na športovo- oddychové aktivity v prírode.

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty