Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 01. 2020
Martin
Dvojpodlažný dom v lokalite Martin pre rodinu alebo podnikanie, v časti Priekopa s pozemkom 800 m2.
Cena dohodou

Dvojpodlažný dom v lokalite Martin pre rodinu alebo podnikanie, v časti Priekopa s pozemkom 800 m2.

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • Úžit. plocha: 317 m2
  • ID inzerátu: 3795338
Viac podrobností poskytne B.S.B.A. Marika Líšková, 0918903222, marika.liskova@realitor.sk. Priestranný rodinný dom v lokalite Martin - Priekopa je ideálnym riešením pre veľkú rodinu, dvojgeneračné bývanie alebo kombináciu bývania a podnikania či ako investícia. Ide o rohovú nehnuteľnosť, čo prináša výhodu hlavne pre podnikanie. Objekt je tak ideálny ako sídlo firmy alebo ako prevádzka. Veľký pozemok ponúka široké využitie, umožňuje pohodlné parkovanie bez nákladov a zároveň môže byť využívaný aj ako propagačný priestor.

Nehnuteľnosť je samostatne stojaci dom s dvoma slnečnými bytovými jednotkami a podpivničením, samostatnou murovanou dvojgarážou a veľkým rovinatým dvorom. Dom je ponúkaný s pozemkom cca 800 m2 s možnosťou prikúpenia pozemku až na celkovú plochu 1548m2.

Dom bol postavená kvalitne, dnes je vo veľmi zachovalom a udržiavanom stave. Samotná stavba bola dokončená v roku 1962 z pálenej tehly, neskôr zateplená zo severnej strany, okná sú pôvodné, drevené dvojsklo. Strešná krytina je plechová, menená v roku 1984.

Vstup do domu je cez jeden hlavný spoločný vchod, schodisko vedie do samostatne uzamkýnateľných bytov, terasy, povaly o rozmere cca 120m2 a pivnice. Celková obytná plocha je približne 122 m2, úžitková plocha približne 317m2. Byty sú útulné a veľmi dobre dispozične riešené. Izby sú nepriechodné a smerované na J a JZ. Kuchyne majú okno na východnú svetovú stranu a preto vám pri rannej káve rozžiaria deň aj prvé slnečné lúče. Každý byt má 3 izby, pričom pri rozdelení štedrej plochy obývacej izby priečkou na dve miestnosti by ste získali možnosť vytvoriť 4-izbové byty. Oba byty majú vlastný balkón prístupný z obývacej izby. Každý byt disponuje kuchyňou s linkou, špajzou, chodbou, kúpeľňou s vaňou a toaletou.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete, ústredné kúrenie (radiátory) je plynové sedem-ročným kotlom a s dvomi plynomermi, ohrev vody je v jednom byte zabezpečený 120l bojlerom, v druhom prietokovým ohrievačom. Byty majú podružné merače pre spotrebu vody aj elektriny. Pitnú vodu zabezpečuje vodovod. Odpad je kanalizácia. Na pozemku je studňa, tri ovocné stromy a okrasné rastliny.

Lokalita nehnuteľnosti ponúka dobrú dostupnosť do centra mesta Martin ako aj do mesta Vrútky. V blízkosti je všestranná občianska vybavenosť, MŠ, ZŠ, autobusová zastávka, vlaková stanica Priekopa a rýchly prístup k hlavným cestným ťahom. Voľný ihneď. Vlastníctvo domu je osobné. Bez tiarch.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti, provízia RK a bezplatná ponuka financovania prostredníctvom hypotekárneho úveru. Náš maklér B.S.B.A. Marika Líšková vás prevedie celým procesom nákupu nehnuteľnosti, až po prevzatie nehnuteľnosti a prepis energií. Inzerovaná cena je konečná a úplná. Obsahuje všetky poplatky potrebné k prevodu vlastníctva k nehnuteľnosti.

Plocha pivnice v m²: 120.00
Poloha objektu: Samostatný
Typ domu: Poschodový
Spôsob kúrenia: Lokálne - plynové
Príprava teplej vody: Bojler
Okná: Pôvodné
El. napätie: 230V
Počet izieb (pre komerčné počet miestností, hál): 6
Počet podlaží objektu: 2
Počet kúpeľní: 2
Počet WC: 2
Počet balkónov: 2
Počet terás: 1
Rok výstavby: 1962
Rok rekonštrukcie: 1984
Káblová TV: Áno
Záhrada: Áno
Oplotenie: Áno

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty